Broken Pieces

Dokončen Broken Pieces 1.31

Zdravím! Tady je opravený překlad pro novou verzi hry 1.31 kde byla např. přidána možnost, hrát z pohledu třetí osoby. A opět:
!!! POZOR !!! Přečtěte si níže návod k instalaci, je trochu složitější !!! POZOR !!!
Návod Instalace:
Rozbalte soubor Broken_Pieces_1.31.rar a spusťte instalátor Broken_Pieces_1.31.exe. Zadejte cestu do hlavní složky hry a nainstalujte. Potom přejděte do složky - BrokenPieces/Content/Paks a spusťte aplikaci: import 3 cz fontů.exe (Před tím vypněte antivirový program nebo dejte aplikaci vyjímku). Nechte proběhnout import fontů a můžete hrát. Bohužel není jiná možnost jak fonty do hry implementovat.
Zdravím! Na konci hry přibylo pár textů a některé byly upraveny, proto taky vychází opravený překlad. Kdyby byl nějaký problém, dejte vědět.
!!! POZOR !!! Přečtěte si níže návod k instalaci, je trochu složitější !!! POZOR !!!
Návod Instalace: Rozbalte soubor Broken_Pieces_1.2.rar a spusťte instalátor Broken_Pieces_1.2.exe. Zadejte cestu do hlavní složky hry a nainstalujte. Potom přejděte do složky - BrokenPieces/Content/Paks a spusťte aplikaci: import 3 cz fontů.exe (Před tím vypněte antivirový program nebo dejte aplikaci vyjímku). Nechte proběhnout import fontů a můžete hrát. Bohužel není jiná možnost jak fonty do hry implementovat.
Zdravím. Vyšel update hry 1.2 kde je trošku pozměněný konec hry a přibylo pár nových textů. Budu se snažit co nejdříve texty přeložit a vydat opravený překlad.
S radostí oznamuji, že můžete začít stahovat český překlad!
!!! POZOR !!! Přečtěte si níže návod k instalaci, je trochu složitější !!! POZOR !!!

Návod Instalace: Rozbalte soubor Broken_Pieces_1.1.rar a spusťte instalátor Broken_Pieces_1.1.exe. Zadejte cestu do hlavní složky hry a nainstalujte. Potom přejděte do složky - BrokenPieces/Content/Paks a spusťte aplikaci: import 3 cz fontů.exe (Před tím vypněte antivirový program nebo dejte aplikaci vyjímku). Nechte proběhnout import fontů a můžete hrát. Bohužel není jiná možnost jak fonty do hry implementovat.
Zdravím! Právě jsem rozeslal betu překladu, těm kteří podpořili překlad. Pokud jste překlad podpořili a nedostali, napište mi. Jestli se rozhodnete překlad podpořit, nezapomeňte připsat svůj nick, abych věděl komu ho poslat. Volně dostupný bude překlad až po kompletním otestováním a opravě chyb - cca 2-3 týdny.
Během cca 2-3 dnů začnu rozesílat beta verzi překladu pro podporovatele. Volně ke stažení bude překlad přibližně za 2-3 týdny po kompletním otestování a opravě chyb.
Back
Top