• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Black Mirror

Dokončen Black Mirror PMX-eXtra

Verze hry
1.0.0.1
Překlad
100%
THQ Nordic vracia späť do života hororovú adventúrovú sériu známu ako Black Mirror. Posúva ju do modernejšieho spracovania, ale nerobí remake, pôvodný príbeh akoby zmazal a vytvoril ho nanovo. Iné postavy, iná história rodu, iný typ kliatby, iný zámok, iné všetko (žiadny odkaz ani spoločné znaky s predchádzajúcimi dielmi) Hra je stále v adventúrovom štýle, ale v modernom prepracovaní a s novým prídavkom prvkov do hrateľnosti.

Nový Black Mirror nás vtiahne do rodiny Gordonovcov, do postavy Davida Gordona, ktorý v roku 1926 po smrti svojho otca prichádza do rodinného sídla prvýkrát vo svojom živote. Podobne ako veľa Gordonovcov pred ním sa dostáva do ohrozenia temnými tajomstvami.

(Zdroj: ABCgames)


Chcem len upozorniť že na servery ABCgames je tiež slovenčina od Dalibor Matuškovič.
Je pekné že to niekto preložil ale je to doslovný preklad zo španielčiny:
Sú tam použité vety ako napr.: "Sprievod mi na ceste vašich prikázaní ...", "nemôžete sa skrývať. Nie odo mňa!","Dobrý večer, señorito David. Ste ešte bdelý?" alebo "list od Davida otca"


Preto som sa rozhodol urobiť preklad na novo ;)
 • Snímka obrazovky (609).jpg
  Snímka obrazovky (609).jpg
  41,3 KB · Zobrazení: 615
 • Snímka obrazovky (615).jpg
  Snímka obrazovky (615).jpg
  48,7 KB · Zobrazení: 633
 • Snímka obrazovky (617).jpg
  Snímka obrazovky (617).jpg
  52,9 KB · Zobrazení: 619
Autor
PMX
Staženo
692
Zobrazení
2.614
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení
Back
Top