• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Black Mirror

Dokončen Black Mirror PMX-eXtra

Verze hry
1.0.0.1
Překlad
100%
THQ Nordic vracia späť do života hororovú adventúrovú sériu známu ako Black Mirror. Posúva ju do modernejšieho spracovania, ale nerobí remake, pôvodný príbeh akoby zmazal a vytvoril ho nanovo. Iné postavy, iná história rodu, iný typ kliatby, iný zámok, iné všetko (žiadny odkaz ani spoločné znaky s predchádzajúcimi dielmi) Hra je stále v adventúrovom štýle, ale v modernom prepracovaní a s novým prídavkom prvkov do hrateľnosti.

Nový Black Mirror nás vtiahne do rodiny Gordonovcov, do postavy Davida Gordona, ktorý v roku 1926 po smrti svojho otca prichádza do rodinného sídla prvýkrát vo svojom živote. Podobne ako veľa Gordonovcov pred ním sa dostáva do ohrozenia temnými tajomstvami.

(Zdroj: ABCgames)


Chcem len upozorniť že na servery ABCgames je tiež slovenčina od Dalibor Matuškovič.
Je pekné že to niekto preložil ale je to doslovný preklad zo španielčiny:
Sú tam použité vety ako napr.: "Sprievod mi na ceste vašich prikázaní ...", "nemôžete sa skrývať. Nie odo mňa!","Dobrý večer, señorito David. Ste ešte bdelý?" alebo "list od Davida otca"


Preto som sa rozhodol urobiť preklad na novo ;)
 • Snímka obrazovky (609).jpg
  Snímka obrazovky (609).jpg
  41,3 KB · Zobrazení: 401
 • Snímka obrazovky (615).jpg
  Snímka obrazovky (615).jpg
  48,7 KB · Zobrazení: 416
 • Snímka obrazovky (617).jpg
  Snímka obrazovky (617).jpg
  52,9 KB · Zobrazení: 404
Autor
PMX
Staženo
301
Zobrazení
1.103
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení
Top