• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Black Mirror

Dokončen Black Mirror PMX-eXtra

Verze hry
1.0.0.1
Získané texty
90%
Překlad
100%
Tvorba instalátoru
100%
THQ Nordic vracia späť do života hororovú adventúrovú sériu známu ako Black Mirror. Posúva ju do modernejšieho spracovania, ale nerobí remake, pôvodný príbeh akoby zmazal a vytvoril ho nanovo. Iné postavy, iná história rodu, iný typ kliatby, iný zámok, iné všetko (žiadny odkaz ani spoločné znaky s predchádzajúcimi dielmi) Hra je stále v adventúrovom štýle, ale v modernom prepracovaní a s novým prídavkom prvkov do hrateľnosti.

Nový Black Mirror nás vtiahne do rodiny Gordonovcov, do postavy Davida Gordona, ktorý v roku 1926 po smrti svojho otca prichádza do rodinného sídla prvýkrát vo svojom živote. Podobne ako veľa Gordonovcov pred ním sa dostáva do ohrozenia temnými tajomstvami.

(Zdroj: ABCgames)


Chcem len upozorniť že na servery ABCgames je tiež slovenčina od Dalibor Matuškovič.
Je pekné že to niekto preložil ale je to doslovný preklad zo španielčiny:
Sú tam použité vety ako napr.: "Sprievod mi na ceste vašich prikázaní ...", "nemôžete sa skrývať. Nie odo mňa!","Dobrý večer, señorito David. Ste ešte bdelý?" alebo "list od Davida otca"


Preto som sa rozhodol urobiť preklad na novo ;)
 • Snímka obrazovky (609).jpg
  Snímka obrazovky (609).jpg
  41,3 KB · Zobrazení: 293
 • Snímka obrazovky (615).jpg
  Snímka obrazovky (615).jpg
  48,7 KB · Zobrazení: 309
 • Snímka obrazovky (617).jpg
  Snímka obrazovky (617).jpg
  52,9 KB · Zobrazení: 297
Autor
PMX
Staženo
187
Zobrazení
566
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení
Top