Uměl by někdo extrahovat text z Clive Barker's Undying?

JL00

Nováček
8%
Příspěvků
4
Skóre reakcí
0
Bodů
4
Hledám pomoc s vytažením a vrácením několika hlášek hry Clive Barker's Undying běžící na UE1.
Pro hru existuje několik let starý kompletní překlad žurnálu od Charmera, teď mám nově přeložené a ve hře funkční titulky ke všem videím.
K tomu, aby byl překlad kompletní, chybí přeložit ještě pár hlášek a pokynů, které se při hraní zobrazují. Jednu hlášku: "Use Scrye to reveal the past when you hear whispering" jsem našel v souboru aeons.u, ale další jako např. "This door will not open" nebo "Press F3 to access your journal" nikde nevidím.
Hra je teď na GOG v akci za euro, tak kdyby se na to někdo s programátorskými znalostmi chtěl podívat, bylo by to fajn.
Nebylo by ani špatné mít přeložené menu hry a doplnit diakritiku (všechny texty jsou nyní bez ní), ale uvedené hlášky jsou nejdůležitější. Jinak ke hře existují německý a italský patch s fanouškovským překladem, kde si s tím nějak poradili, tak by se tím dalo možná inspirovat.

Italský překlad

Německý překlad
 
Naposledy upraveno:

JL00

Nováček
8%
Příspěvků
4
Skóre reakcí
0
Bodů
4
Hra češtinu vysloveně nenáviděla, ale nakonec je vše téměř dokončeno včetně diakritiky všude. Přikládám odkaz na ukázku videa ze hry .
Jen mi přijde smutné, že mi s technickou stránkou věci nabídl podporu jen srbský programátor, kterému by čeština mohla být v podstatě ukradená. Další podobnou práci si budu dost rozmýšlet.
 
Naposledy upraveno:
J
JL00 komentoval

Na UE1 je spíš řada mrtvých odkazů na soubory s nástroji. :confused: Myslel jsem, že pomůžou alespoň čeští moddeři zaměření na UE1 (pár jich kupodivu ještě žije :) ), ale pomohl až programátor z projektu Undying Renewal. Bylo to opravdu těžké, o nějakém Unicode se tu dá jen snít a každý fix přinesl hned několik dalších problémů. Undying je horor, ale nikdy jsem z něj neměl noční můry jako z tohoto překladu.
Tady je jiný odkaz , ale nějaká ta reklama bude asi na všech free serverech. Jinak hra je na GOG nyní zase s velkou slevou , kdyby si jí chtěl někdo pořídit.
 

Top