• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Samurai Jack - Battle Through Time SK

Samurai Jack - Battle Through Time SK 1.0

Gaunt

3. úroveň
Překladatel
81%
Příspěvků
345
Řešení
4
Skóre reakcí
548
Bodů
404
Gaunt přidal/a nový překlad:

Samurai Jack - Battle Through Time SK - Slovenský preklad akčnej hry podľa animovaného seriálu Samuraj Jack


V roku 2017 po neuveriteľných 14 rokoch sa na Adult Swim rozhodli, že uzavrú seriál Samuraj Jack, ktorý bol kedysi vysielaný na Cartoon Network.
Osobne som mal vždy rád tento seriál a keď som sa dozvedel, že má k nemu vyjsť aj nová hra, tak som vedel, že ju budem chcieť preložiť.
Samurai Jack - Battle Through Time sa odohráva tesne pred koncom seriálu a ponúka skôr nostalgický zážitok pre fanúšikov, než nejaké nové zvraty v príbehu. Hra je...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Gaunt

3. úroveň
Překladatel
81%
Příspěvků
345
Řešení
4
Skóre reakcí
548
Bodů
404
Uživatel Gaunt vložil k překladu Samurai Jack - Battle Through Time SK novou aktualizaci:

Vydanie prekladu

Dobrý deň,
slovenský preklad na hru podľa seriálu Samuraj Jack je dokončený a môžete si ho stiahnuť na stránkach lokalizácie.sk. Ak seriál nepoznáte, nevadí, hrá je aj napriek tomu celkom zaujímavá a zábavná . Možno sa vďaka nej rozhodnete si pozrieť aj pôvodný seriál. Želáme vám príjemnú zábavu.

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Komentář
Top