• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Překládá se Plague Inc: Evolved

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
485
Bodů
554
Je to už v pravdě letitá hra, ale nějak se jí nechce zestárnout a vždy se jednou za čas najde období, kdy se na chvilku zase dostane na výsluní.

Jen málo kdo v poslední době mohl minou aktuální šíření nakažlivého viru Covid-19, který se plíživě šíří po celém světě a více či méně děsí zástupce naší civilizace. Nikdo znalý právě téhle hry se tedy nemůže divit, že právě ona se zase na chvilku dostala do popředí, když je zde hlavní zápletkou právě vžití se do role smrtonosného viru kterého cílem je vyhubit většinu ne-li celou populaci na naší planetě. Vir se musí postupně učit reagovat na různé podmínky, v různých koutech světa a efektivně se šířit mezi masy lidí, než na něj vědci postupně odhalí fungující protilátky.

Po češtině volalo mnoho fanoušků už jakou dobu, ale tentokrát to vypadá, že se objevilo světlo na konci tunelu v podobě MikeCZ21 MikeCZ21 , který se ve volném čase do překladu pustil.
V současné chvíli je na to sám, takže tomu odpovídá i rychlost překladu, ale pokud by se našel někdo, hlavně tedy překladatel, či korektor, který by mu v jeho snažení chtěl vypomoci, bránit se tomu nebude. Zvedlo by to rychlost a šance na dokončení.
Jak pomoci, kontaktovat překladatele samozřejmě zjistíte v profilu překladu.

I ostatní ale mohou přiložit ruku k dílu. V současné chvíli je venku ukázková verze překladu, která představuje styl překladatele a dává tak možnost se fanouškům vyjádřit, jestli pojatý styl je pro ně vyhovující, či by si přáli nějaké změny. Sympatické gesto, kterého by komunita měla využít.

Profil překladu: Plague Inc: Evolved
 
R

Rescue

Návštěvník
On na to sám není sice, jsme na to dva, už tři, ale samozřejmě, čím víc lidí, tím lépe. :)
 
Komentář

PredatorV

4. úroveň
Překladatel
Legenda PH
84%
Příspěvků
981
Skóre reakcí
964
Bodů
624
Já taky trošku překládám (mám ale svého dost, takže jedu pomaleji)... ale hlavně tu korekci
 
Komentář

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
485
Bodů
554
@Rescue
Nevím na co jsem při psaní myslel, nějak jsem nedohlédl až na konec profilu... Samozřejmě všechna čest všem, doufejme, že se někdo přidá...
 
Komentář

MikeCZ21

Nováček
88%
Příspěvků
173
Skóre reakcí
43
Bodů
110
v době psaní příspěvku jsem byl na to sám :) a jen díky tomuto článku se mi příhlasili lidi :)
 
Komentář
R

Rescue

Návštěvník
No nechci byt hnidopich, ze bych chtel nejaky zasluhy, ale ja si tu hru nasel na 6 strance v prekladech s tim, do ceho bych se pustil. A clanek vysel v nedeli, a to jsem byl uz Miku s tebou a mel roli zastupce tebe jakozto zakladatele tohoto prekladu.
Leffi Leffi v pohode, to ja jen tak zminil, necitim se dotcen.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Komentář
Top