• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Magnetic: Cage Closed

Magnetic: Cage Closed 2017-08-03

siSINka

Uživatel
Příspěvky
373
Řešení
3
Skóre reakcí
169
Bodů
0
siSINka přidal nový překlad:

Magnetic: Cage Closed - překlad logicko-akční hry

Připravil jsem češtinu do logicko-akční hry z pohledu první osoby Magnetic: Cage Closed

Magnetic: Cage Closed je logická hra z pohledu první osoby, která se točí kolem zbraně, co zvládá manipulovat pomocí magnetických sil s kovovou krychlí, a dále z vězení, ze kterého máte utéct po vyřešení hádanek. Je to varianta Portalu jen, místo Portal Gunu použijte Magnetic Gun.

SK recenze:
http://www.czechgamer.com/21543/magnetic-cage-closed-recenze.html

Návod na instalaci...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Back
Top