• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Novinka Inventár #3 o seriáli Zaklínač a slovenskom preklade hry It Takes Two

inventar_title_image_ph_itt_v2.1.png

V tretej epizóde nášho podcastu sme pokračovali v diskusii s našim hosťom Michalom Bobušom, ktorého ste mohli počuť aj v predošlej časti.

Na mušku sa nám dostal seriál Zaklínač od Netflixu, a náš dvorný kritik Granis k nemu mal čo-to povedať, keďže knižné predlohy má naštudované. Rovnako tak aj Líškodlačka.

Hlavnou témou však bola diskusia o tvorbe slovenského prekladu It Takes Two, keďže v podcaste sa stretli všetci traja tvorcovia tejto lokalizácie.

Obsadenie: G Granis, I Infernity, L Liskodlacka, Michal Bobuš ( fajnes fajnes)Tento podcast si môžete vypočuť aj na platformách Google podcasty, Apple podcasty a v službe Spotify.

A tentokrát sme pre vás navyše pripravili aj audiovizuálnu verziu, ktorá je obohatená o ukážky zo spomínaných prekladov.

 

Top