• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Final Fantasy VIII

Final Fantasy VIII 1.0

Raziel

Překladatel ve skupině RK-Translations.cz
Člen
Příspěvků
36
Hodnocení
56
Bodů
20
Raziel přidal nový překlad:

Final Fantasy VIII - Překlad dalšího dílu z výjimečné rodiny japonských RPG Final Fantasy.

projectlogo02.jpg

Překlad Final Fantasy VII, který jsme vydali loni v prosinci, přinesl mnoho pozitivních ohlasů, ale snad ještě více otázek. Bude se překládat i Final Fantasy VIII?

Přiznám se, že původně jsme další překlad dělat nechtěli, proto jsme odpovídali velmi neurčitě. Nicméně po vydání FF7cz jsme začali automaticky pracovat na FF8cz. Teď, po dalším půlroce práce, je tedy odpověď na tuto otázku jasná -...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

MicroZ

Člen
Příspěvků
19
Hodnocení
1
Bodů
10
Moje srdcovka z mládí :) Hrál jsem před několika lety (již) s touto češtinou a musím říct, že to bylo jako by mi bylo znovu 8 let :)
 

Raziel

Překladatel ve skupině RK-Translations.cz
Člen
Příspěvků
36
Hodnocení
56
Bodů
20
To moc rádi slyšíme :) Taky se k nim z nostalgie rádi vracíme.
 

Zemla

Člen
Příspěvků
145
Hodnocení
52
Bodů
35
inac musim povedat ze preklady su naozaj kvalitne a pristupovalo sa k nim citlivo a Raz pozna svety FF a je to poznat.Dakujeme
 
D

Dewallos

Návštěvník
Zdravim...Jako překlad máte doslova luxusní....Jen samá čest.Ale zajímá mě.Teď vyšla remasterovaná verze Final Fantasy 8...Nešlo by to nějak přehodit na tu novou verzi?
 
Top