• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
XCOM 2 - War of the Chosen

XCOM 2 - War of the Chosen Aktuální verze

Běžně ta složka s hrami je "SteamLibrary"
To vidím poprvé... Já měl a mám běžnou složku s hrami VŽDY (což už je nějakých 10 let) na cestě STEAM -> steamapps -> common -> složka s konkrétní hrou
ja to mám SteamLibrary -> steamapps -> common -> složka s konkrétní hrou a to na D:\ Dôležité je, aby človek vedel, kde čo na PC má a aby sa v tom vyznal :).
 
Běžně ta složka s hrami je "SteamLibrary"
To vidím poprvé... Já měl a mám běžnou složku s hrami VŽDY (což už je nějakých 10 let) na cestě STEAM -> steamapps -> common -> složka s konkrétní hrou
Já mám hry na E: a F: (protože mám dva malé SSD disky).... Na obou to mám Steam ->steamapps (a tak dále)... A tu složku si tak pojmenoval sám Steam, když jsem po něm chtěl poprvé nainstalovat hru na E: nebo F:... (žádné ruční nastavování.... i když bych mu nastavit cestu do konkrétní složky uměl).... Obě vytvořené v roce 2020... Takže ta změna ze Steam na SteamLibrary je nějaká novinka mladší jak ty dva roky....
 
Dobrý den,
včera jsem se po dlouhé době chtěl vrátit k XCOM WOCH a zjistil jsem, že je to v angličtině (když jsem to před 2 lety hrál naposled, bylo vše v CZ). Tak jsem znovu stáhl češtinu, nainstaloval ji (dle návodu) a zjistil jsem, že překlad funguje jen na rozhovory. Schopnosti vojáků, věci, výzkumy, cíle misí, vše je anglicky. Je chyba jen u mně, nebo je toho více? A jak ji mám případně odstranit? Nebo je to kvůli nějaké aktualizaci?
Děkuji.
 
Ahoj, díky za češtinu, kdysi jsem ji používal. Teď se ale po nainstalování češtiny v 2K Launcheru nenačte okno Spravovat mody (otáčí se kolečko). Nepomohlo ani opravit verzi přímo ve Steamu a i když čeština nebyla ještě nainstalovaná, tak i přesto se okno s mody nenačetlo. Pomohlo jedině smazat celou hru, smazat zbytky po hře a nainstalovat znovu. Takže hru můžu hát s mody jedině bez češtiny. Víte, jak tohle opravit? Dík.
 
Ahoj, díky za češtinu, kdysi jsem ji používal. Teď se ale po nainstalování češtiny v 2K Launcheru nenačte okno Spravovat mody (otáčí se kolečko). Nepomohlo ani opravit verzi přímo ve Steamu a i když čeština nebyla ještě nainstalovaná, tak i přesto se okno s mody nenačetlo. Pomohlo jedině smazat celou hru, smazat zbytky po hře a nainstalovat znovu. Takže hru můžu hát s mody jedině bez češtiny. Víte, jak tohle opravit? Dík.
Řeší se to tady přes rok - oficiální launcher nefunguje a studio na to prdí. Je několik fan launcherů... Tady někde v diskuzích se jeden řešil dřív
 
Ahoj, díky za češtinu, kdysi jsem ji používal. Teď se ale po nainstalování češtiny v 2K Launcheru nenačte okno Spravovat mody (otáčí se kolečko). Nepomohlo ani opravit verzi přímo ve Steamu a i když čeština nebyla ještě nainstalovaná, tak i přesto se okno s mody nenačetlo. Pomohlo jedině smazat celou hru, smazat zbytky po hře a nainstalovat znovu. Takže hru můžu hát s mody jedině bez češtiny. Víte, jak tohle opravit? Dík.

Tohle funguje
 
Asi vím, že je to minimální šance, ale za pokus nic nedám, vyšla 18.6.23 aktualizace long war 2 modu pro WoCH, a i po přehrání češtiny je část textu EN, vím, že to moc lidí už asi nehraje a i tak se to dá v pohodě hrát v ČJ, ale třeba je autor češtiny masochsita a aktualizoval by to :). děkuji za přečtení a obdivuji každého kdo překládá.
 
Asi vím, že je to minimální šance, ale za pokus nic nedám, vyšla 18.6.23 aktualizace long war 2 modu pro WoCH, a i po přehrání češtiny je část textu EN, vím, že to moc lidí už asi nehraje a i tak se to dá v pohodě hrát v ČJ, ale třeba je autor češtiny masochsita a aktualizoval by to :). děkuji za přečtení a obdivuji každého kdo překládá.
posli nazev a odkaz konkretniho modu sem nebo do sz. jak budu u pc, mrknu na to...
 
Asi vím, že je to minimální šance, ale za pokus nic nedám, vyšla 18.6.23 aktualizace long war 2 modu pro WoCH, a i po přehrání češtiny je část textu EN, vím, že to moc lidí už asi nehraje a i tak se to dá v pohodě hrát v ČJ, ale třeba je autor češtiny masochsita a aktualizoval by to :). děkuji za přečtení a obdivuji každého kdo překládá.
viz níže komentář od cobra....
 
Jo, byl tam update... Ale není tam toho zase moc. 3 změněné soubory. V jednom jen řádek, ve druhém asi 15. No a hlavní, tam je toho víc. Rozbordelařené řádky - nové, vkládané, úpravy kódů a změna a opravy.
Chvilu to potrvá... snad zítra nebo v týdnu...
 
Dejte kdyžtak někdo vědět, zda je to OK? Textů tam vážně moc nebylo, jen pár řádků, takže mě překvapuje, že jste to vůbec zaznamenali v EN...
 
Dejte kdyžtak někdo vědět, zda je to OK? Textů tam vážně moc nebylo, jen pár řádků, takže mě překvapuje, že jste to vůbec zaznamenali v EN...
Díky za info. A kdyby někdy v budoucnu, tak samozřejmě písnite... Hra má komplet 88 GB, nesleduji to... budete si muset napsat, jestli vyjde aktualizace ;)
 
Dejte kdyžtak někdo vědět, zda je to OK? Textů tam vážně moc nebylo, jen pár řádků, takže mě překvapuje, že jste to vůbec zaznamenali v EN...
LWoTC 1.1.0 changes brzo vyjde 1.1.0 ale neměla by měnit texty (to je tak pro info kdo ten mod hraje) , ale texty by se měnit asi neměli. Kdyby něco se stalo s texty dám vědět určitě:)
 
Zdravim ludia...vcera som kupil hru nainstaloval hru aj cestinu tak ako je v popise....prelozene tam nieje nic....verziu hry v steame ukazuje...1.6.0.1082...Nevidete kde sa stala chyba ?,
 
Ahoj, funguje to s Steam Workshop::Long War of the Chosen (základní Long War 2 se hádá s Xcomem a je pro mě téměř nemožné hru zapnout)

někde jsem tu četl že mám použít i alternativní launcher - GitHub - X2CommunityCore/xcom2-launcher: The Alternative Mod Launcher (AML) is a replacement for the default game launchers from XCOM 2 and XCOM Chimera Squad.

přesto čeština nejde, ikdyž jsem jí dal do ¨steam¨ složky.

poslední do mě napadá tak že čeština není aktuální
Aktualizace: 13. srp. v 1.23

1.0.5.5 - more small bugfixes and smaller balance tweaks

@PredatorV uvádí že je pro 1.0.2 (pro WotCh) - bude prosím aktualizace?
 
@Zelvajz Mam steam verziu. cestinu nainstalovanu mody zapnute cez alternativny launcher a vsetko bezi tak ako ma
1691906013081.png
 
Ahoj, funguje to s Steam Workshop::Long War of the Chosen (základní Long War 2 se hádá s Xcomem a je pro mě téměř nemožné hru zapnout)

někde jsem tu četl že mám použít i alternativní launcher - GitHub - X2CommunityCore/xcom2-launcher: The Alternative Mod Launcher (AML) is a replacement for the default game launchers from XCOM 2 and XCOM Chimera Squad.

přesto čeština nejde, ikdyž jsem jí dal do ¨steam¨ složky.

poslední do mě napadá tak že čeština není aktuální
Aktualizace: 13. srp. v 1.23

1.0.5.5 - more small bugfixes and smaller balance tweaks

@PredatorV uvádí že je pro 1.0.2 (pro WotCh) - bude prosím aktualizace?
Pro základní hru je základní čeština. Tahle je určena pro Chosen verzi.
Horší tedy je, že dnes byl nějaký ten update... :( Ale to by se mělo projevit jen tím, že se objeví "anglické texty", pokud jsou tam nové řádky. Ev. pár nesmyslů, kdyby byly změny.
Jestli někdo zaznamená textové problémy, dejte vědět... jinak bych update odložil na "volnější čas" - teď naplno valíme BG3 a je to fakt zabíračka...
 
@Zelvajz ahoj. Prepac mi moj omyl. mas pravdu ze s tymto modom sa hra zial nespusti. Ja som to hral bez neho. Ked so ho pridal do hry tak pri spusteni hlaska
1691947796449.png
:( , Mrzi ma to. Bez modu ide vsetko tak ako ma.
 
Back
Top