1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

The Banner Saga 2.36.15

Kompletní překlad tahového RPG.

1. folkemon

folkemon Expert

folkemon přidal nový překlad:

The Banner Saga - Probíhající překlad tahového RPG.

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
    • Děkuji Děkuji x 1
  2. Barbar

Barbar Čestný člen Čestný člen Tým COTT

Tím si mě udělal strašnou radost !! Dal jsme tvůj překlad na Fb .

Naposledy upravil: 3 Září 2015
  3. folkemon

folkemon Expert

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    • Děkuji Děkuji x 1
  4. Eler

Eler Pisálek

Je to pro v2.18.08? To je poslední. Ne ta 2.16.41.

5. folkemon

folkemon Expert

Čau, CZ je určitě pro poslední, ale myslel jsem, že je to verze 2.16.41 Kde jsi vzal to svoje číslo, nikde nemůžu nějakou verzi tý hry najít... asi jsem lama, bo co... :)

• Informativní Informativní x 2
  6. Eler

Eler Pisálek

Aha :)
    Já hledat jaká je nejnovější verze hry a našel jsem tohle http://www.gog.com/forum/the_banner_saga/the_banner_saga_pc_xbox_360_wireless_controller_support tam píše v2.18.08. Hledal jsem to, protože jsem se již setkal s tím, že někdo udělal CZ a pro starší verzi a ignoroval nějaký menší update. Tohle tedy není ten případ. Když píšeš, poslední tak poslední.

Pojede to na GOG?
    Dík! Jakmile bude v GOGU ve slevně tak, to beru. Momentálně budou větší hry které něco stojí.

7. JardaDr

JardaDr Člen

Mně se čeština na hře od distribuce GOG nepodařila rozchodit - verze hry 2.7.01 (po updatu 2.0.1.3). Po spuštění hry to vyhodí hlášku "Adobe AIR - U této aplikace se nepodařilo načíst úvodní obsah. ..."

8. bobanas

bobanas Nováček

Ahoj. Šlo by prosím připravit češtinu tak (samotné soubory na přepis) abych si ji mohl nahrát do mac verze (steam)... Díky!

9. Char

Char Grafik Tým překladyher.eu Tým COTT

Diky Folkemone za preklad. Dobre jsem si zahral u tohoto severskeho skvostu. Tesim se nadalsi preklady. :)
    Cestina funguje i na verzi 2.18.08-GOG.

10. Swayvill

Swayvill Čestný člen Čestný člen

Moc díky za překlad. Po letech hra co mě opravdu pohltila a nemůžu se dočkat dvojky (snad se opět chopíte překladu).

11. Jetro

Jetro Expert

Díky, folkemone, za češtinu. Užívám si to s ní mnohonásobně víc, než když jsem to kdysi zkoušel v EN.

12. Bargud

Bargud Expert

Nějak se mi nepodařilo zjistit, jak ti odepsat ke zprávě u hodnocení překladu (asi to nejde), tak to napíšu tady. Přece jen - týká se to druhého dílu (čímž předem děkuji, že by jsi ho chtěl přeložit), tak ať to ví i ostatní.
    Já si totiž myslím, že pokračování budou (celkem 3 díly?), druhý díl je už dokonce na Steamu v obchodě a vyjít by snad mohl do února. http://store.steampowered.com/app/281640/
    Podle SteamSpy se prodalo přes půl milionu, takže pokračování určitě bude :)
    A ještě jednou děkuji za překlad.

13. Bargud

Bargud Expert

14. folkemon

folkemon Expert

15. sxg

sxg Nováček

Na gogu je verzia 2.18.08, čeština na ňu nefunguje, pretože je problém vo win32 priečinku, snaží sa to púšťať cez steam. Bez neho to funguje, žial nie 100%.

Sdílejte tuto stránku