1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

The Banner Saga 2.36.15

Kompletní překlad tahového RPG.

1. folkemon

folkemon Expert

61
    18
    Hodnocení:
    +83 / 2 / -0
    folkemon přidal nový překlad:

The Banner Saga - Probíhající překlad tahového RPG.

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
    • Děkuji Děkuji x 1
  2. Barbar

Barbar Čestný člen Čestný člen Tým COTT

Hodnocení:
    +94 / 17 / -1
    Tím si mě udělal strašnou radost !! Dal jsme tvůj překlad na Fb .

Naposledy upravil: 3 Září 2015
  3. folkemon

folkemon Expert

61
    18
    Hodnocení:
    +83 / 2 / -0
    • To se mi líbí To se mi líbí x 1
    • Děkuji Děkuji x 1
  4. Eler

Eler Pisálek

37
    8
    Hodnocení:
    +7 / 0 / -0
    Je to pro v2.18.08? To je poslední. Ne ta 2.16.41.

5. folkemon

folkemon Expert

61
    18
    Hodnocení:
    +83 / 2 / -0
    Čau, CZ je určitě pro poslední, ale myslel jsem, že je to verze 2.16.41 Kde jsi vzal to svoje číslo, nikde nemůžu nějakou verzi tý hry najít... asi jsem lama, bo co... :)

• Informativní Informativní x 2
  6. Eler

Eler Pisálek

37
    8
    Hodnocení:
    +7 / 0 / -0
    Aha :)
    Já hledat jaká je nejnovější verze hry a našel jsem tohle http://www.gog.com/forum/the_banner_saga/the_banner_saga_pc_xbox_360_wireless_controller_support tam píše v2.18.08. Hledal jsem to, protože jsem se již setkal s tím, že někdo udělal CZ a pro starší verzi a ignoroval nějaký menší update. Tohle tedy není ten případ. Když píšeš, poslední tak poslední.

Pojede to na GOG?
    Dík! Jakmile bude v GOGU ve slevně tak, to beru. Momentálně budou větší hry které něco stojí.

7. JardaDr

JardaDr Člen

11
    3
    Hodnocení:
    +5 / 0 / -0
    Mně se čeština na hře od distribuce GOG nepodařila rozchodit - verze hry 2.7.01 (po updatu 2.0.1.3). Po spuštění hry to vyhodí hlášku "Adobe AIR - U této aplikace se nepodařilo načíst úvodní obsah. ..."

8. bobanas

bobanas Nováček

1
    1
    Hodnocení:
    +0 / 0 / -0
    Ahoj. Šlo by prosím připravit češtinu tak (samotné soubory na přepis) abych si ji mohl nahrát do mac verze (steam)... Díky!

9. Char

Char Grafik Tým překladyher.eu Tým COTT

72
    8
    Hodnocení:
    +8 / 4 / -0
    Diky Folkemone za preklad. Dobre jsem si zahral u tohoto severskeho skvostu. Tesim se nadalsi preklady. :)
    Cestina funguje i na verzi 2.18.08-GOG.

10. Swayvill

Swayvill Čestný člen Čestný člen

80
    23
    Hodnocení:
    +41 / 1 / -0
    Moc díky za překlad. Po letech hra co mě opravdu pohltila a nemůžu se dočkat dvojky (snad se opět chopíte překladu).

11. Jetro

Jetro Expert

Hodnocení:
    +118 / 3 / -0
    Díky, folkemone, za češtinu. Užívám si to s ní mnohonásobně víc, než když jsem to kdysi zkoušel v EN.

12. Bargud

Bargud Expert

50
    8
    Hodnocení:
    +4 / 1 / -0
    Nějak se mi nepodařilo zjistit, jak ti odepsat ke zprávě u hodnocení překladu (asi to nejde), tak to napíšu tady. Přece jen - týká se to druhého dílu (čímž předem děkuji, že by jsi ho chtěl přeložit), tak ať to ví i ostatní.
    Já si totiž myslím, že pokračování budou (celkem 3 díly?), druhý díl je už dokonce na Steamu v obchodě a vyjít by snad mohl do února. http://store.steampowered.com/app/281640/
    Podle SteamSpy se prodalo přes půl milionu, takže pokračování určitě bude :)
    A ještě jednou děkuji za překlad.

13. Bargud

Bargud Expert

50
    8
    Hodnocení:
    +4 / 1 / -0
  14. folkemon

folkemon Expert

61
    18
    Hodnocení:
    +83 / 2 / -0
  15. sxg

sxg Nováček

4
    1
    Hodnocení:
    +0 / 0 / -0
    Na gogu je verzia 2.18.08, čeština na ňu nefunguje, pretože je problém vo win32 priečinku, snaží sa to púšťať cez steam. Bez neho to funguje, žial nie 100%.

Sdílejte tuto stránku