• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Stardew Valley

Stardew Valley

Už jsem tam zapracoval texty, které byly přidány ve verzi 1.3.14. takže by to už nemělo padat. Stačí si znovu stáhnout češtinu pro beta verzi hry.
 
Mohu poprosit o aktualizaci? Vyšel patch asi 2,4 mb a většinu věcí mám ve španělštině. :biggrin:
 
Ahoj, rád bych poděkoval za super práci ;) mám tu jednu poznámku, na kterou jsem narazil a to problém se spuštěním úkolu s Komunitním centrem, kdy Lewis vás má s tímto Centrem seznámit. Podařilo se mi tento úkol spustit, až jsem si přepnul z češtiny zpět na angličtinu. Také v pokračování úkolu, kdy mám navštívit věž kouzelníka. Spustí se úkol, ale mám nabídku jen na "dále" s černou obrazovku ... řešení stejné: cz -> en
 
Poradí někdo, jak se dá češtinou přepsat angličtina namísto španělštiny. Takhle se mi texty modů zobrazují ve španělštině a radši bych je anglicky
 
Místo přepisování češtiny ze španělštiny do angličtiny změň v modech soubor ze španělštinou. Když se podíváš do modu tak je tam složka i18n a v ní jsou soubory z jazyky. Soubor pt.json je španělština a soubor default.json je angličtina. Když ten soubor pt.json normálně otevřeš v textovém editoru tak ho můžeš přepsat na angličtinu nabo jiný jazyk. Já jsem si takhle vytvořil soubory z češtinou. Zde posílám na ukázku soubor s češtinou z modu UI Info Suite. Takhle jsem si udělal češtinu i do jiných modu, (CJBCheatsMenu, CJBCheatsMenu, GiftTasteHelper,) Pouze musíš smazat na konci souboru .txt jinak mě to nešlo poslat.
 

Přílohy

  • pt.json.txt
    1,8 KB · Zobrazení: 12
Ahoj lidi,
když si koupím hru i v současné době, bude fungovat čeština? :) Ptám se z důvodu, že nevím, zda byla už nějaká aktualizace hry od posledníhí aktualizace překladu. Děkuji moc.
 
Bez problémů funguje na nejnovější verzi. Občas sice nějaká textová chyba jinak jde bez problémů.
 
Dobře, děkuji ti za odpověď. Také chci poděkovat lidem, kteří se podíleli na češtině.
 
Ahoj, rád bych se zeptal jestli plánujete překládat i podobnou hru od stejného tvůrce a to Graveyard Keeper?
Děkuji za odpověď
 
Nejake novinky k aktualizacii prekladu??? Pracuje sa stále na preklade?
Ďakujem za odpoveď
 
Ahoj, je překlad Stardew Valley hotov nebo se s překladem skončilo? Díky.
 
ahoj, chybí ti kus překladu: Emily a módní přehlídka ve starostově domě.
 
Dobrý deň,
funguje tento preklad aj na staršie verzie (konkrétne 1.3.35)?
 
Bude sa pokračovať v preklade? Kedže časť textov nieje preložená v aktuálnej verzií hry...
 
Koupila jsem si hru na Gog.com a nainstalovala češtinu podle návodu, ale není nikde na výběr. Mohl by mi prosím někdo poradit? Díky.
 
[QUOTE="Kn...[/QUOTE]
Priamo v hre máš uplne napravo ikonku v tvare komiksovej bubliny, v nej si vyberieš jazyk :)
 
No, to vím, ale čeština tam k vybrání není, jako by vůbec neexistovala.
 
[QUOTE="Kn...[/QUOTE]
možno to nový update totálne pokazil, bohužial ja som si ho ešte nestiahol, ale čestina je v starom update tretia od spodu (možno ti to pomôže). A znova apelujem na autorov aby sa vyjadrili či plánuju pokračovať v aktualizovaní čestiny :)
 
Zdravím, bylo by možné aplikovat vaší skvělou češtinu i do android verze hry, která vyšla před pár dny? Zkoušel jsem vymyslet zda by nešla čeština vložit do nějaké složky s nainstalovanou hrou, jako to lze tuším u hry Star wars KOTOR, ale zatím jsem nikam nepostoupil. Děkuji
 
Ano jde je potřeba extrakce apk potom dekompilace apk potom přepsat soubory a následně kompilovat a finálně podepsat apk a nasinstalovat,spustit a vybrat portugalštinu protože v poslední verzi (alespoň v rar souboru ) není počeštěn knoflík na češtinu ;) Hrál sem si s tím cca hodinu než sem na to přišel a dokonce jsem si počeštil i ten knoflík a vypadá to že to funguje hrál jsem zatím asi cca 30 min a v pohodě ;)
 
Zdravím, tak to zní jako vcelku jednodýchý postup aplikace češtiny :) Bylo by možné poslat upravený počeštěný soubor, aby se postup pro ostatní zjednodušil, moc prosím? Děkuji za případnou odpověď.
 
Zdravím, tak to zní jako vcelku jednodýchý postup aplikace češtiny :) Bylo by možné poslat upravený počeštěný soubor, aby se postup pro ostatní zjednodušil, moc prosím? Děkuji za případnou odpověď.
Otázka je zdali by to nebyl warez protoze je to cela apk sice bez potrebneho obb ale to zde urcite neprojde a bude to brano jako odkaz na warez coz mi vyslouzi ban
 
Aha to je vlastně pravda. Omlouvám se, takto jsem to nezamýšlel. Mohu poprosit alespoň o název programu, díky kterému jste se dostal dovnitř souborů se hrou? Děkuji a ještě jednou se omlouvám
 
Back
Top