1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Phoenix Point

Nová strategie od tvůrce původního X-COMu

1. Electricman37 přidal nový překlad:

Phoenix Point - Nová strategie od tvůrce původního X-COMu

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Hra už je dva dny venku, tak pokud na překladu pracujete tak držím palce a až bude překlad hotový rád pošlu nějaký to kilčo.

3. Four D

Four D Člen

Pokusíme se co nejrychleji. Musime ošéfovat jednoduší zpusob upravu textu.

4. Hra je venku od včerejška a já jsem ji ještě ani nezapl, protože jsem neměl kdy. Dneska se k ní dostanu až večer. Každopádně hned po prvním dohrání se do překladu pustím.

5. Pokud si nejste jisti, zda za to tahle hra stojí, tak se račte podívat, zatím bych řekl, že určitě stojí. I když, jestli jste si ji nepředobjednali, tak bohužel nemáte zadarmo season pass.

6. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Já jsem dost náročný na hry a jedná se jen o můj názor, ale působí to na mě jen jako laciný klon X-COMu, grafika neoslní, uživatelský rozhraní mi připomíná webovou hru a příběh vyprávěný ve formě pár obrázků mi k atmosféře taky nepřidal. Určitě se tam najdou i pozitivní prvky, hlavně co se týká hratelnosti, ale mě to fakt nenadchlo :)

7. Má to být víc jako původní X-Com, než jako ty moderní remaky. Jinak rozhraní je standardní, ne? Grafika by mohla být lepší, nezlobil bych se, kdyby tam byly podobné animace, jako v X-Com 2, pravda, ale stejně....

8. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Nejspíš jsem nehrál původní X-Com, takže nemohu úplně porovnávat, ale například X-Com Enemy Unknown mi přišel lepší. Rozhraní mi přijde takový velký, hranatý a třeba portréty vysloveně nehezký a přitom není nic jednoduššího než jen nahrát kvalitní "foto-portréty", případně možností bude určitě víc. X-Com 2 jsem ani nehrál, ale úvod do příběhu mohl být zajímavější než pár obrázků s pár větami. Ale jak říkám, nedal jsem tomu tolik času a nechci to jen odsuzovat, ale když už bych měl takovou hru hrát, tak nevidím důvod dát přednost tomuhle před X-Com.

Přiložené soubory:

• 1.PNG
      1.PNG
      Velikost souboru:
      996,6 KB
      Zobrazení:
      25
    • 2.PNG
      2.PNG
      Velikost souboru:
      1,5 MB
      Zobrazení:
      24
  9. Původní X-com šel do extrému, tam nebyl příběh vůbec a hráč musel odhalit, co se po něm chce, sám (výzkumem, výslechem mimozemšťanů apod.). Mě se to rozhraní líbí, vypadá to jako v nějakém hardcore klasickém scifi :D
    X-Com 2 je super, hlavně s módem Long War 2.

10. Hynnate

Hynnate Tým COTT Člen

Nezapomínejte, že takhle hra má být tak trochu pro nás veterány co hrají od 80. let hratelností se má blížit spíše ke starému UFO, a mne se třeba líbí, že je to mnohem propracovanější a komplexnější než nové remake xcom 1,2 :)

11. Jo, ta obtížnost je znát, o vojáka jsem přišel hned v první misi pro New Jericho a zatím nemám kde sehnat další.

Za co jsem nesmírně rád, je absence fixní procentuální šance na zásah.

12. Bobmaster

Bobmaster Člen

Pecka...jako fanda původního UFO:EN jsem tuto hru dlouho sledoval a doufal ze bude v CZ...teším se :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

13. Hudson

Hudson Člen

Hodně mi to připomíná UFO: Aftermath z roku 2003 od Altaru, kdy postupně získáváte zemi zpět. I podobnost "červené mlhy" s "biomasou", která ve zmíněné hře byla také. Každopádně grafika dobrou hru nedělá a my, co stále hrajeme původní UFO: Enemy Unknown z roku 1994, to víme.

• Souhlasím Souhlasím x 2
    Naposledy upravil: 6 Prosinec 2019 v 07:19
  14. Four D

Four D Člen

Zdravim pro info. Našel jsem správný program na překlad textů takže pomalu začnu pracovat na UI. Postupně zacnu rozdělovat texty pro ostatní. Info budu predavat electricmanovi a ten bude upravovat postup. Děkuji za zájem o češtinu jsem rád, že se tento projekt rozjel děkuji i všem co se budou podílet.

15. Mimochodem, hra je velmi vybalancovaná, mimozemštany skolíte na jednu salvu do ruky, ale lidi odolají klidně dvoum salvám z bezprostřední blízkosti do palice :D

Sdílejte tuto stránku