• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
PC Building Simulator

PC Building Simulator v1.15.4

Ano bude fungovat.
Screenshot_20.png
 
Naposledy upraveno:
ahoj woytman našel jsem větu tak ti to tady posílám jinak zatím super :)) občas ty formulace vět ale to vůbec nevadí super práce
 

Přílohy

  • 1111.jpg
    1111.jpg
    497,4 KB · Zobrazení: 41
Naposledy upraveno:
Zdravím, na dočasném odkazu mi nejde stáhnout překlad. Dělám něco špatně já, nebo...? Děkuji
 
ahoj woytman našel jsem větu tak ti to tady posílám jinak zatím super :)) občas ty formulace vět ale to vůbec nevadí super práce
Děkuji, ano o takových větách vím, je to technický problém hry, už to řeším :)

Zdravím, na dočasném odkazu mi nejde stáhnout překlad. Dělám něco špatně já, nebo...? Děkuji
Ahoj, koukám na to a vše je funkční, dnes jsem nahazoval novou verzi, tak to zkus.
 
Zdravím, mne po nainštalovaní češtiny nahodí v menu hry čínske písmo, ktoré sa nedá zmeniť....
 
Zkoušel jsem nainstalovat dnes aktualizovanou verzi češtiny a mám stejný problém jako pavucek
 
Stejný problém bohužel :(......................................................................................
 
skusal som aj preinstalovat cestinu a stale ten problem s cinskym pismom, verim ze to zvladnes opravit
 
Zdravím, mne po nainštalovaní češtiny nahodí v menu hry čínske písmo, ktoré sa nedá zmeniť....

Zkoušel jsem nainstalovat dnes aktualizovanou verzi češtiny a mám stejný problém jako pavucek

Stejný problém bohužel :(......................................................................................

skusal som aj preinstalovat cestinu a stale ten problem s cinskym pismom, verim ze to zvladnes opravit


Díky novému update je čeština nefunkční, zítra bude zase vše v pořádku.
 
Naposledy upraveno:
Ahoj našel jsem další tak zasílám ... a ještě jsem koukal že mám i anglicky začatek zprávy od PCbay
 

Přílohy

  • 125.jpg
    125.jpg
    484,2 KB · Zobrazení: 30
  • 126.jpg
    126.jpg
    462,7 KB · Zobrazení: 25
Už to jde stáhnout, ale změnilo mi to menu na rozsypaný čaj a ve hře texty zmizeli všechny... instaluji normálně na steam. Tak asi jsem blbej já, nevím si s tím rady.
EDIT: Nějak se neaktualizovala konverzace, tak nejsem sám. :D Ale už to jde stáhnout, takže pokrok u mě je. Díky moc za péči, co tomu věnuješ. :) Těším se na CZ.
 
a další :))) no koukám že jsem měl vzít tu vypomoc na testera asi nečekal jsem spíše že se u toho tak malinko za seknu a budu to hrát každý den :))
 

Přílohy

  • 127.jpg
    127.jpg
    539,1 KB · Zobrazení: 25
  • 128.jpg
    128.jpg
    485,4 KB · Zobrazení: 22
  • 129.jpg
    129.jpg
    524 KB · Zobrazení: 23
Už tahám nové texty z update. Dnes večer to snad vydám, pro ty co mají verzi 1.7.1 je čeština funkční, pro 1.7.5 zatím ne.
 
Chlapi nezlobte se, ale čeština na 1.7.5 bude až zítra. Sotva jsem přišel z práce vrhnul jsem se na překlad, a za hodinu práce 1900 řádků z 32000. Jde jednoduše jen o CTRL+C a CTRL+V, ale to množství ...
 
V pohode, ja som ti vďačný za tvoju perfektnú prácu a keďže je preklad už prakticky za rohom, tak si určite v pohodičke počkám. Nemáš sa kam ponáhľať....
 
Dobré ráno. Vše jede jak má, ale u zakázky s požadavkem na rozjetí konkrétní hry od [email protected] není uvedeno, o jakou hru se jedná. Nedělá to hru nehratelnou, umím si poradit. :D
 
Dobré ráno,stalo se mi že u některých zakázek,vůbec nemám zobrazeno kdo jí posílá
Bez názvu.png
 
Díky, odpoledne se na to podívám a určitě opravím, byl teď zmatek ohledně nové verze a totálně překopaného lokalizačního souboru.
 
Ahoj nevím jak to je ted v 1.7.5 verzi ale vte stare 1.7.1 bylo dost emailu od jameson a převážně byli v angličtině spíše většina :)
 
Jsem si toho vědom, jedná se o technickou chybu v import/export. Řeší se.
 
Zdravím, jenom píšu že v emailech jsou chyby, například zde nevím co chce hrát. Již jsem měl podobný úkol a nesplnil se. A taky program "rozjedu to" je asi ve španělštině či v čem ale je tam jenom jeden program. Přikládám screeny.
 

Přílohy

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    178,6 KB · Zobrazení: 27
  • Clipboard02.jpg
    Clipboard02.jpg
    129 KB · Zobrazení: 34
Tak aktuálně to nejde hrát. Jsou tam úkoly, které asi kvůli nějaké chybě prostě nejde splnit :( a tedy to háže dolů reputaci, protože ukol musím vzdát, jelikož nelze vědět co to po mě chce.
Počkám si na opravu.
 
Back
Top