1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Překládá se Plague Inc: Evolved

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 1 Březen 2020.

 1. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Je to už v pravdě letitá hra, ale nějak se jí nechce zestárnout a vždy se jednou za čas najde období, kdy se na chvilku zase dostane na výsluní.

  Jen málo kdo v poslední době mohl minou aktuální šíření nakažlivého viru Covid-19, který se plíživě šíří po celém světě a více či méně děsí zástupce naší civilizace. Nikdo znalý právě téhle hry se tedy nemůže divit, že právě ona se zase na chvilku dostala do popředí, když je zde hlavní zápletkou právě vžití se do role smrtonosného viru kterého cílem je vyhubit většinu ne-li celou populaci na naší planetě. Vir se musí postupně učit reagovat na různé podmínky, v různých koutech světa a efektivně se šířit mezi masy lidí, než na něj vědci postupně odhalí fungující protilátky.

  Po češtině volalo mnoho fanoušků už jakou dobu, ale tentokrát to vypadá, že se objevilo světlo na konci tunelu v podobě @MikeCZ21 , který se ve volném čase do překladu pustil.
  V současné chvíli je na to sám, takže tomu odpovídá i rychlost překladu, ale pokud by se našel někdo, hlavně tedy překladatel, či korektor, který by mu v jeho snažení chtěl vypomoci, bránit se tomu nebude. Zvedlo by to rychlost a šance na dokončení.
  Jak pomoci, kontaktovat překladatele samozřejmě zjistíte v profilu překladu.

  I ostatní ale mohou přiložit ruku k dílu. V současné chvíli je venku ukázková verze překladu, která představuje styl překladatele a dává tak možnost se fanouškům vyjádřit, jestli pojatý styl je pro ně vyhovující, či by si přáli nějaké změny. Sympatické gesto, kterého by komunita měla využít.

  Profil překladu: Plague Inc: Evolved
   
 2. Rescue

  Rescue Člen

  On na to sám není sice, jsme na to dva, už tři, ale samozřejmě, čím víc lidí, tím lépe. :)
   
 3. PredatorV

  PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

  Já taky trošku překládám (mám ale svého dost, takže jedu pomaleji)... ale hlavně tu korekci
   
 4. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  @Rescue
  Nevím na co jsem při psaní myslel, nějak jsem nedohlédl až na konec profilu... Samozřejmě všechna čest všem, doufejme, že se někdo přidá...
   
 5. MikeCZ21

  MikeCZ21 Člen

  v době psaní příspěvku jsem byl na to sám :) a jen díky tomuto článku se mi příhlasili lidi :)
   
 6. Rescue

  Rescue Člen

  No nechci byt hnidopich, ze bych chtel nejaky zasluhy, ale ja si tu hru nasel na 6 strance v prekladech s tim, do ceho bych se pustil. A clanek vysel v nedeli, a to jsem byl uz Miku s tebou a mel roli zastupce tebe jakozto zakladatele tohoto prekladu.
  @Leffi v pohode, to ja jen tak zminil, necitim se dotcen.
   
  Naposledy upravil: 4 Březen 2020

Sdílejte tuto stránku