1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Memoria 1.01

Překlad jedné z nejlepších fantasy adventur zasazené do světa Drakensangu

1. Farflame

Farflame Člen

Farflame přidal nový překlad:

Memoria - Překlad jedné z nejlepších fantasy adventur / odehrává se ve světě Drakensangu

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Korbal

Korbal Člen

Zdravim, dakujem ze prekladate tuto hru. Prave som dohral The dark eye: Chains of satinav pocesky a nemozem sa dockat Memorie. Ako to vidite? Nejaky plus minus datum?

3. Farflame

Farflame Člen

Zdravím. Překlad celkem šlape, dokončení do konce jara. Většinu už máme, během března dám na stránku update.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. Korbal

Korbal Člen

Kazdy den kukam ci sa percenta neprepisali :) Este raz dakujem ze prekladate tuto uzasnu hru.

5. Farflame

Farflame Člen

Není zač. Příběh to má opravdu velmi dobrý, myslím, že už ten začátek hráče chytne. A jsem zvědav, jak vyřešíte konec. :)

6. Farflame

Farflame Člen

Na webu je nový update s pár novými obrázky! Stručné shrnutí:
    - Dokončen překlad příběhu a nápovědy!
    - Dodělány titulky videí
    - Hra po našich zásazích zatím ještě funguje :)

7. Korbal

Korbal Člen

Pecka, dik za info a za preklad.

8. Leoparda

Leoparda Zabanován

tak kdy to bude ta cestina ? nemohu se dockat :)

9. Farflame

Farflame Člen

Ahoj. Dělám zrovna velkou opravu. Hlavní tester už to dohrál, příští týden se ještě bude testovat. Ale někdy na začátku května, v první půlce května, by to mělo vyjít.

10. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

11. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

12. Farflame

Farflame Člen

Ano, Steam to koordinoval se mnou. Ptali se, kdy bude hotová čeština, tak jsem jim řekl, že tento měsíc, a oni napsali, že pro české fandy teda dají výhodnou slevu... ;) :cool1:

Každopádně... pro adventuristy určitě výborná koupě, podle mého je to dokonce jedna z nejlepších adventur za posledních několik let. Má velmi dobrý příběh a pár postav, které dokáží zaujmout a buď jim začnete fandit, nebo aspoň budete mít obavy, jak to dopadne... díky tomu, jak je ten příběh postavený a co už víte.

Češtinu dotestujeme snad na konci týdne, nebo na začátku týdne dalšího, takže je to blízko. :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  13. Farflame

Farflame Člen

14. Farflame

Farflame Člen

Tak změna - vypadá to, že programátor nemá čas. :eek: Takže dneska to nevyjde. Doufám v neděli. Sorry.

Sdílejte tuto stránku