• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Frostpunk

Frostpunk 1.18

Ano, začal jsi s osobními výpady. A když jsi za to byl po právu vyplísněn, začal jsi s primitivní blahosklonností, pokusem o znevážení na základě věku a ublíženým skuhráním, že "nechápeš, proč to dělám" a že jsi to vlastně myslel dobře. Nesmírně primitivní, podle mě, ale jak chceš.

Výhrůžky, že nepošleš peníze, si laskavě nech, stejně jsi nikdy neměl nic v úmyslu poslat.

P.S Laskavě už s tím trollením přestaň, je to nedůstojné. Nebo si aspoň nestěžuj, že se bráním, to je ještě nedůstojnější.

A s tykáním jsi začal ty, takže nevím, jestli jsi na to zapomněl, nebo jsi tak arogantní, že si myslíš, že ty můžeš všem tykat a oni ti musí vykat.
 
Těším se na překlad posledního DLC :) .. super práce btw !!!.
Za poslední 3 dny jsem odzkoušel "On the edge" s mojí dost chatrnou angličtinou a dostal jsem se skoro až na konec :D Něco jsem si asi špatně přeložil a vedlo to k endu :D. Ještě že tu jste ! :)
 
@Avanax Pokud ti ten spam Twitchů vadí (jako mě) tak místo dohadování v X příspěvcích si dej Sheparda prostě do ignorace... Pak už jeho Twitche neuvidíš a uvidíš pouze příspěvky týkající se překladu...
 
Už jsem na světě 50 let a angličtina je pro mě stále sprostá řeč. Takže sebou kluci mrskněte, ať se sobecky můžu radovat z vaší práce :D Samozřejmě moc díky za vaše perfektní předchozí překlady a serte na ty některý blbý kecy tady :)
 
jak dlouho bude trvat ten překlad toho frostpunku dlc on the edge na verzi 1.6.0?
 
Jetro už to tady psal. Plánovaný termín je polovina září. Nových textů je asi nejvíc ze všech dosavadních DLC nejspíš kvůli přidané diplomacii...
 
A mě do toho ještě ke všemu skočil Phoenix Point, a Jetrovi dovolená, takže to asi bude trvat trochu déle, než ty ostatní, spolu s tou délkou.
 
Nedokážu teď říct. Za týden určitě ne, spíš druhá polovina měsíce.
 
@vasicek Já předpokládám že to bude trvat tak dva měsíce :p. Přece jen překladatelé to dělají ve svém volném čase, mezitím co mi si užíváme jejich výtvorů a mimo jiné mají svojí práci, školu, rodinu a celkově život. Takže pokud chce něčím přispět, tak jim pošlete nějaký příspěvek na kafe, antidepresiva a nechte je v klidu. A až to bude tak to bude. Nebo to hrajte v originále. Překladu a překladatelům zdar! (y):)
 
Když bude potřeba tak třeba do zimy. Buď rád, že to vůbec někdo překládá a zrovna tak atmosférickou pecku jako je Frostpunk.
 
Překlad nám jde docela od ruky, takže jeho vypuštění není otázka měsíců a snad ani týdnů. Ale vice k tomu jistě brzy dodá náčelník Jetro :)
 
Hmm, asi bych k tomu taky měl něco dodat.

No,mám moc rád agamáčky, jednoho mám dokonce doma.
 
tak to chápu už se bal ze tu budu dlouho čekat. Ale co počkám na ten patek 18 záři jo? :)
 
Ahoj, ve Frostpunk udělali malou aktualizaci. Budeš aktualizovat její překlad. Děkuji.
Jinak ti fandím, jsi borec a děkuji za překlad.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Dokončili jsme překlad DLC na Frostpunk - On the Edge, neboli Na hraně. Takže ještě před pátečním vydáním si dáme preview/veřejný test. Pár chybiček jsem už zachytil, uvidíme, jak dnes.

Btw. Tohle DLC sklízí skvělá hodnocení na Steamu, celých 38%!!!!
 
Back
Top