• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Frostpunk

Frostpunk 1.15

Jetro

Překladatel
Jetro přidal nový překlad:

Frostpunk - Strategie s prvky budování města od tvůrců This War Of Mine

FrostPunk.jpg
Frostpunk je první hrou svého druhu, kdy se v roli vládce staráte o kompletní chod posledního města na Zemi. Na vašich rozhodnutích záleží, jestli společnost přežije.​

*** PŘEKLAD PROBÍHÁ ***

Autoři překladu: Jetro, TEddyCZE

Pokud máte zájem přiložit ruku k dílu, neváhejte mě kontaktovat.

Zjistěte více o tomto překladu...
 
R

radecekvol

Návštěvník
Ahoj rád pomůžu co jsem koukal do toho txt ze hry tak texty těžký nejsou. Pokud máte zájem dejte vědět :)
 

Jetro

Překladatel
Tak si něco z toho texťáku vyber a pošli mi to jako ukázku svých jazykových schopností. ;) Nějakej ucelenej blok, cca 1 NS, od řádku 1880 níž.
 
R

radecekvol

Návštěvník
Dáš mi prosím mail ať ti to tam můžu hodit? Nejde mi poslat SZ a mailem to bude případně do budoucna lepší komunikace.
 

RED

Člen
Ahoj bude překlad funkční i na GOG verzi ? Jinak opravdu parádní a nevšední hra, která tu češtinu potřebuje asi jako sůl každé jídlo :wink: Díky předem za odpověd a za tvorbu CZ samo sebou (y)
 

Jetro

Překladatel
Nevidím důvod, proč by neměl být. Bude-li mít hra na GOGu odlišnou souborovou strukturu, tak holt budou dva instalátory.
 

RED

Člen
Díky moc za rychlou dopověd (zeptal jsem se raději dopředu, protože vlastním hry převážně z GOG na Steamu jim mám jen pár) (y)
 
F

fikxa

Návštěvník
Zdravím, rád bych se přidal a pomohl k tvorbě češtiny.. spíše k testování a hledání chyb.. byl bych moc rád, tuto hru mám zlehka rozehranou. Díky
 

Jetro

Překladatel
Ještě to nějakou chvíli potrvá, než bude překlad připraven k testování. Až to bude aktuální, tak se ozvu, díky za zájem.
 

Ralph Shepard

Překladatel
Zdravíčko, rád bych vám pomohl s překladem, co pro to musím udělat? Tahle hra je super, češtinu si rozhodně zaslouží.

Bohužel SZ ještě posílat nemohu.

Edit: Ok, už mohu, poslal jsem SZ :)
 
Naposledy upraveno:

Jetro

Překladatel
Aktuální informace: překlad se přehoupl do své druhé poloviny! Už je vidět světlo na konci tunelu. :)
 
S

Squell

Návštěvník
Ahoj lidičky, strašně moc děkuji za překlad, který postupuje závratnou rychlostí. FrostPunk je suprová hra a mám ji z před objednávky.
Zatím ji hraji pořád dokola a stylem pokus a omyl postupně chápu její funkce a co a jak. Neustále mám v ruce mobil s překladačem.
Moc se těším až bude čeština hotová, anglicky neumím.

Ještě jednou moc děkuji :)
 
A

Asghard

Návštěvník
Zdravím. Chtěl bych se zeptat zda bude otitulkované i úvodní video? Nachází se v souboru videos.dat ale jde přehrát i obyčejným přehrávačem jako je VLC. Asi by se musely dát titulky napevno do videa a jde o to jestli by hra nevyhazovala chybu v nesprávné velikosti souboru.
 

Jetro

Překladatel
No, zajímavé je, že ty titulky v souboru s texty jsou, to znamená, že s tím vývojáři počítají. Ale z nějakého důvodu se ve hře prostě nepřehrávají. Video je ve formátu ogv (už jsem ho dostal ven), s velikostí souboru asi problém nebude, jelikož ani soubor s češtinou není stejně velký. Otitulkovat by to asi šlo, otázka je, jestli to stojí za tu námahu, třeba to vývojáři v další patchi opraví. A taky zatím nevím, jak nejjednodušeji je tam nacpat. Kdysi jsem do pár videí titulky vkládal, ale to byly klasické avi soubory.

Řešením by mohlo být přepsat ty titulky do souboru readme, co bude k češtině, nebo prostě nacpat ty titulky k jednomu z videí, co se určitě válí na YouTube, a pak na něj odkazovat.
 

Luk4s

Člen
Na to úvodní video se hned po vydání hry ptali uživatelé na steamu a vývojáři se tam psali, že titulky k videu budou přidány v nějakém patchi.
 

Jetro

Překladatel
Tak jsem ty titulky do videa nacpal, hodil do hry a hra to nerozdejchala. :D Tudíž budeme muset počkat na vývojáře. Každopádně když už jsem si s tím dal tu práci, tak jsem to hodil na YT, takže se můžete mrknout, o čem že to ten pán vlastně vypráví.

 

Pestr

Člen
Ahoj Jetro, rád bych přispěl k tomu překladu. Buďto jako testér pokud by byl zájem. A nebo alespoň finančně, ale jelikož tu nejsem dlouho nevím jak to chodí. Díky.
 

Podobná vlákna

Top