• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Expeditions: Viking

Expeditions: Viking 1.04

[QUOTE="Fr...[/QUOTE]
Taky bych si to rád zahrál v češtině ale sem to nepatří.
 
Ja vim ,ale kdyz clovek nemuze zalozit vlakno tak se omlouvam ale tahle hra je proste super:) Travu v realu nekourim:))))
 
Zdravím, můj dotaz sem asi nepatří, ale mohu požádat o radu? Koupil jsem si hru na Steamu, po spuštění ale vidím pokaždé jen bílou obrazovku a slyším hudbu. Hra mi prostě nejde spustit a pár rad, které jsem zkusil tak na stavu nic nezměnilo. Nemá někdo zkušenosti a řešení?
 
[QUOTE="ch...[/QUOTE]
prubni toto:

nainstaluj nejnovější K-Lite Codec Pack + ovladače grafiky

jdo do "Documents\My Games\Expeditions Viking\Config", otevři v notepadu config.ini.

hodnotu DoPlayVideos=True uprav na DoPlayVideos=False
 
[QUOTE="La...[/QUOTE]
bohužel beze změny, stále jen bílá obrazovka a hudba
 
Zdravím rád bych se zeptal jak to vypadá s překladem? Jen kdy asi tak bude hotový. Díky vaše práce je perfektní
 
Ahoj byl by nějaký update ? Případně se nabízím svůj čas k dokončení překladu případně k nějakému testování
 
Aktuální info (konec června) - po čase přináším novinku, bohužel horší, než jsem myslel. Místo plánovaného testu a nových obrázků (hlavně dialogů) proběhl nedávno mnohem menší test, protože začala zlobit technika, dokonce tool, se kterým doteď nebyly problémy. Kvůli tomu nám teď většina souborů ve hře nefunguje, takže místo testování řešíme problém. Rád bych k tomu dodal něco pozitivního, ale nic moc mě nenapadá - snad jen ať zbytek léta neprobíhá takhle, protože mě to docela otrávilo. Až se objeví nové obrázky, bude to znamenat, že jsme chybu našli a opravili.

je to ze stránek farflame
 
Né to né. Přeji hodně štěstí at je ten problém menší než jak vypadá. Držím palce
 
Super jsem nadšený... Velký palec nahoru :thumbs up:jsem novým členem této komunity a moc rád jí podpořím. Ať je CZ v co nejvíce hrách.
 
[QUOTE="Ne...[/QUOTE]

mohu vědět jestli se už ten problém podařilo nějak vyřešit?
 
ach jo už na to čekám dva a půl roku a dokončení v nedohlednu. :( Pracuje se na tom ještě vůbec? Poslední info je tu z června. Díky za info
 
Pracuje se na tom ještě vůbec? Poslední info je tu z června.

Ano, pracuje. Teď v létě jsem novinky nepsal, protože byli všichni různě na dovolené a nebylo moc materiálu na zprávy. Stíhal jsem psát novinky akorát o AC, kde jsme vydali něco hotového, a to ještě ne vždy.
 
Zdravím..a kdy prosím bude čeština cca vydána ???Kdy se na ní tak nějak můžem těšit ?
 
Zdravím, tak jsem rád, že se to konečně pohlo obrovským krokem dopředu :) na otázku na tvoji stránce... jsem pro aby to bylo na Vánoce :) .. byl by to neskutečný dárek !
 
Nechtel jsem psat jako prvni , ale ted se pripojim, taky bych bral vanoce ale taky vim ze je prelozeno 80 procent ,,,, je otazka kolik na hrubo bude prelozeno do vanoc a chapu ze na to neni cas ,,,, a kolik potom ....20 procent je proste jeste hodne .... i proto jsem nic nepsal a nechal to tak ,,, co je lepsi pro autory ... pekny den : )
 
Jéje určitě vánoce nebo raději i o pár dnů dříve, od 13.12. mám do konce roku dovolenou a tohle by byla pařba mého gusta a taky když už tohle hodlám ocenit vánočním dárkem tak ho přece nebudu posílat na Nový rok. :) ...ale není to ultimátum, budu rád za překlad kdykoli a ocením ho taky.
 
Hlavně až bude překlad připravený k vydání dle představ překladatelů. Ale jako jo, nemůžu se dočkat :)
 
no Farflame mi opět hodil brouka do hlavy, jasné že by bylo nejlepší kdyby ta čeština vyšla 100 % ale když mají být ty Vánoce .. plno lidí doma a mají dovolené tak by to byl fakt krásny dárek abychom mohli co hrát.. a spokojil bych se i s verzí kde by ještě bylo par špatných korektur viz háčky a a čárky. Fakt bych byl rád kdyby to vyšlo nějak na ty Vánoce, a mohl bych konečně plenit tu Anglii. Každopádně díky za ty tvrdé roky dřiny a za to, že to děláte pro nás ! :)
 
No hezky by to bylo , ale tu jde prave o to ze to neni jen v korekture :) To bude jako ac rogue neco cesky neco anglicky .... ale na tuhle hru se moc tesim a je v mojich top her 3 :) Cybrpunk 2077 a watch dogs legion :) a bacha at vas neodnesou certi :D
 
Farflame doplnil k překladu Expeditions: Viking nové informace:

První nekompletní čeština na konci roku?

Jak si už mnozí všimli, první verze češtiny možná vyjde na Vánoce nebo někdy na přelomu roku, ale není to ještě jisté, bohužel času není nazbyt. Navíc mě teď pozlobilo PC, doufám, že z toho nebudou nějaké potíže. :( Každopádně asi jsem to měl napsat jasněji, ale první verze ještě neznamená celá hra - v této verzi by byla jen část hry přeložená a otestovaná.

Víc u mě na webu včetně nových obrázků:
https://www.farflame.cz/exviking.htm

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Také bych preferoval vánoce, když se ptáte-bude víc volného času;) a pokud napíšete, kam posílat screeny s nějakou chybkou, která by se třeba našla v nějakých již přeložených lokacích, mohla by to být i pro autory dobrá zpětná vazba. Na druhou stranu pochopím, když to budete chtít vydat celé a hotové na 100%
 
Přimlouvám se za Vánoce :) Na češtinu čekám dlouho a jistě nejsem, navíc než dojdeme k nepřeložené části tak hra už bude možná i přeložená celá :)
 
Alitoc: v tom je prave ten problem , myslim si ze text nejde postupne a proste cast na zacatku bude anglicky a cast cesky a to same v prostredni casti .... ale pokud se pletu budu jedine moc rad: )a to bych se potom primlouval za vanoce: ) ale o tom silne pochybuji ze to tak bude .... preji pekny den :)
 
Back
Top