1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Chaos on Deponia Steam a Gog verze

BETA: Jedná se o původní, pracovní verzi češtiny bez korekcí, která byla určená pro finální testing

1. ADV Dream

ADV Dream Člen

ADV Dream přidal nový překlad:

Chaos on Deponia - BETA: Jedná se o původní, pracovní verzi češtiny bez korekcí, která byla určená pro finální testing

Zjistěte více o tomto překladu...

2. raptorCZ

raptorCZ Člen

Vanoce jsou tady. Diky moc. Konecne jsi mohu hru vychutnat.

3. gallind

gallind Člen

Díky moc za češtinu, před vánoci je idealní čas oprášit tuto výbornou hru.

4. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Pro mě osobně je tedy tohle hrozně smutná zpráva číst, že je to vydané bez korekcí, ale hold co se dá dělat...

5. Lukas1412

Lukas1412 Člen

Díky moc za češtinu :) jen mam malý problém, když zapnu hru tak uvidím logo Dealic pak už jen černý obraz ani menu nevidím :(
    má taky někdo stejný problém?

6. Zkoušel jsem češtinu na verzi z GOGu a tam neproběhne instalace, (chybná kontrola md5). Verze hry je stejná jako na STEAMu 3.3.2351 takže by čeština i mohla fungovat pokud proběhne instalace. Nebylo by možné dodat instalačku kde by šlo přeskočit kontrolu md5?

7. Lukas1412

Lukas1412 Člen

tak problem je vyreseni takze muzete ignorovat muj predchozi prispevek a
    kdyby nekdo mel stejny problem tak stacilo smazat soubor config nebo nejlepe celou slozku v C:\Users\vaseID\AppData\Local\daedalic entertainment\deponia 2

8. Možno to niekomu pomôže, ale ja som kupoval cez net Complete journey a tam mi vôbec nešlo nainštalovať zvlášť čestinu na Chaos on Deponia ani na 3ti diel. Nikdy mi nesedela verzia hry. Ale na G2A som našiel Chaos on deponia global verziu a po kúpeni za cca 1euro steam klúča, už mi hru našlo aj verzia sedí a čeština ide.

9. ADV Dream

ADV Dream Člen

10. Chtěl jsem zkusit češtinu na gog verzi ale ke stažení je pouze původní verze, (v zip souboru je Deponia2CZ_Steam.exe z 29.11.2018) můžete se na to prosím podívat a přidat aktuální. Díky moc.

11. Děkuji moc za češtinu, je skvělá, mám akorát jednu poznámku a jedno info týkající se Chaosu na Deponii:

1: Čeština funguje na GOG verzi Chaos on Deponia s označením 2.3.0.8. což je jejich číslo pro Steam verzi 3.3.2351

:roflmao:

2:

:roflmao:

Sdílejte tuto stránku