• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Chaos on Deponia

Chaos on Deponia Steam a Gog verze

ADV Dream

Překladatel
ADV Dream přidal nový překlad:

Chaos on Deponia - BETA: Jedná se o původní, pracovní verzi češtiny bez korekcí, která byla určená pro finální testing

Proč BETA?

Protože se jedná o původní, pracovní verzi češtiny bez korekcí, která byla určená pro finální testing ve hře.


Finální čeština včetně korekce vyjde oficiálně společně s velkým updatem. Tvůrci hry Daedalic Entertainment zatím bohužel neoznámili datum vydání. Proto jsme se rozhodli vydat alespoň betaverzi, aby si fanoušci série mohli užít všechny čtyři díly v češtině.Chaos on Deponia
je pokračování klasické adventury Deponia, které přímo navazuje na...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
G

gallind

Návštěvník
Díky moc za češtinu, před vánoci je idealní čas oprášit tuto výbornou hru.
 

Lukas1412

Člen
Díky moc za češtinu :) jen mam malý problém, když zapnu hru tak uvidím logo Dealic pak už jen černý obraz ani menu nevidím :(
má taky někdo stejný problém?
 
S

santiago

Návštěvník
Zkoušel jsem češtinu na verzi z GOGu a tam neproběhne instalace, (chybná kontrola md5). Verze hry je stejná jako na STEAMu 3.3.2351 takže by čeština i mohla fungovat pokud proběhne instalace. Nebylo by možné dodat instalačku kde by šlo přeskočit kontrolu md5?
 

Lukas1412

Člen
tak problem je vyreseni takze muzete ignorovat muj predchozi prispevek a
kdyby nekdo mel stejny problem tak stacilo smazat soubor config nebo nejlepe celou slozku v C:\Users\vaseID\AppData\Local\daedalic entertainment\deponia 2
 
S

StanleyPD

Návštěvník
Možno to niekomu pomôže, ale ja som kupoval cez net Complete journey a tam mi vôbec nešlo nainštalovať zvlášť čestinu na Chaos on Deponia ani na 3ti diel. Nikdy mi nesedela verzia hry. Ale na G2A som našiel Chaos on deponia global verziu a po kúpeni za cca 1euro steam klúča, už mi hru našlo aj verzia sedí a čeština ide.
 
S

santiago

Návštěvník
Chtěl jsem zkusit češtinu na gog verzi ale ke stažení je pouze původní verze, (v zip souboru je Deponia2CZ_Steam.exe z 29.11.2018) můžete se na to prosím podívat a přidat aktuální. Díky moc.
 
R

ratatata1990

Návštěvník
Děkuji moc za češtinu, je skvělá, mám akorát jednu poznámku a jedno info týkající se Chaosu na Deponii:

1: Čeština funguje na GOG verzi Chaos on Deponia s označením 2.3.0.8. což je jejich číslo pro Steam verzi 3.3.2351

:roflmao:

2:
Dialog s Janošem u odboje je nutno vést tak, aby při rekapitulaci Janoš nešišlal, neboť pak se Rufus začne chechtat a plán neprojde ! V českém překladu bohužel nejde poznat, kdy bude Janoš šišlat a kdy nebude. Proto je nutno volit odpovědi takto (píšu polohu řádku odpovědi):
4 pozice (nebo později i 3 pozice) = Symbol
2 pozice
3 pozice
3 pozice
3 pozice
2 pozice
3 pozice

:roflmao:
 

Predatorczc

Nováček
Ahoj ,potřebuji poradit .Mám gog verzi a po nainstalování češtiny zmizejí uložené pozice .A když dám pokračovat ,tak se to načte tam kde jsem byl naposled ,akorát si nemůžu vybít uloženou pozici .A pokaždý když to zapnu ,tak si musím vybírat jazyk a nastavení hry je resetované. Předem děkuji za jakoukoli radu :)
 
Top