• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Frantisek : napiš Jetrovi , nebo se ti ozve a nějak se domluvíte . Já to tímto způsobem řešit naštěstí nemusel . Jen jsem převedl částku z banky do banky
a bylo hotovo . Aspoň doufám , že to Jetrovi došlo .:)
 
No ja vim, bohuzel tyhle moznosti nemam , jeste me napadla jedna moznost moneybookers ?
 
Tak běž na poštu a pošli to složenkou na jeho číslo účtu. (75 znaků omg)
 
2Kondor114: Jestli mi napíšeš do SZ své jméno, řeknu ti, jestli to dorazilo. Podle nicku to nemůžu dohledat.
2Frantisek: Napíšu SZ.
 
Jetro : jj , je mi jasné , že podle nicku to nedohledáš :angelic: ale pokud používáš IB , tak jsi měl ve zprávě pro příjemce napsáno ANNO1800 a mohlo ti to dorazit cca 20.4.
 
Ahoj,
Jetro i já se připojuji s obrovským díky. Obdivuji tvou práci a trpělivost, kterou s překlady máš. Rád bych přispěl a prosím o info SZ.
Ještě jednou moc děkuji a myslím že nejen za sebe :)
 
S potěšením mohu oznámit, že dnes jsme dokončili překlad textů pro základní hru. Do slibovaného pátku, kdy je naplánováno vydání, proběhne ještě trochu toho testování a navrch přeložíme něco málo z DLC Anarchista a Botanika, ale toho samozřejmě nebude moc.
 
Jetro : Tak ti povím , že pokud vyjde čeština ke stažení v pátek tak mne i potěšíš , protože v sobotu má být škaredě , pršet a bůh ví co ještě ,
tudíž budu mít důvod sedět u hry a testovat češtinu jestli jsem ji při tom hraní v polštině nezapomněl :) .
Otázka pro ostatní : kdo má Botaniku ..., je v DLC i něco poutavějšího kromě okrasných stromů , keřů ap.? Zatím jsem ji nekupoval .
Díky za info .
 
Ted koukam, ze nekdo to stremuje na twitchi i s cestinou, to je nejakej tester? Koukam se na to a je to fakt parada, normalne bych nevydrzel koukat na tak dlouhe video a to je co rict maximalne od vortexu :) At uz je patecek moc se tesim :)
 
Kondor114
Botanika je botanicka zahrada s kytkama + par drobnosti.
Ve hre je ZOO, Muzeum, Botanika, modularni stavby co davaj bonusy.
Man season pas tak to neresim.
 
ahoj chcem sa opytať je to jedno kde hru kupim preklad mi pojde aj tak ?????????????????????????
 
Překlad je určen pro aktuální verzi z Uplay/Steamu (aktuálně 5.2), při manuálním nastavení cesty ke hře by měl fungovat i na verzi z Epic Games Storu. Koupit hru můžeš kdekoli, záleží, jaký klíč si k ní dostal.
 
Zdravim
Chcem sa opytat ako je to s optimalizaciou hry (ty co to hraju), lebo napr. pri Anno 1404 to bola strasna sekanica aj na silnych PC , ked si mal uz velke mesto a vela objektov na obrazovke.
Dik
 
1404 jsem hral i s vlastni mapou 2000x2000 a 134 ostrovi
hra se nikdy nesekala na zadnem z pocitacu co jsem ji hral
1800 velke mesto 10000 investoru ostrov kompletne zastaven
hra na max grafiku a pod 25FPS nesla zatim
 
Čeština výjde o půlnoci ? :biggrin: .......................................................
 
Už je to tady ... už je to tady ... :cigar::woot:

...Jetro už jsem ti někdy na jaře poděkoval;) ..a odvedl si velký kus práce.. jde se instalovat a odpočítávat:roflmao:
 
Jetro , obrovské díky za tvojí práci a tvému týmu za technické řešení a vše okolo , jen tak dál a zítra se jde na věc:))
 
taky se těším. Je prosím možnost zjistit za jak dlouho to bude ke stažení prosím. Dekuji moc
 
To tu kontroluju od rána každých deset minut a furt nic :pompus:
(nic ve zlým a díky za vaši práci)
 
Jeden totaz , jak prosim zakazu aktualizace? dekuji.Prispevek je prilis kratky ale nemam tu co dal psat snad jen jeste jednou dekuji :)
 
Back
Top