• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Jen se zeptám, odhadujete dokončení někdy v Listopadu, v Prosinci vyjde poslední dlc - Arctic, budete překládat i to ?
 
Listopad platí pro dosud vydaná DLC (Anarchista, Potopené poklady a Botanika). Až vyjde v prosinci to poslední, tak přeložíme pochopitelně i to.
 
Půjde, prosím čeština i po aktualizaci hry 17.10 Děkuji za skvěle odvedenou práci
 
Nepůjde, bude třeba připravit novou verzi překladu. Kdo nechce pár dní čekat (bez nahlédnutí do aktualizovaných textů nedokážu přesně říct, jak dlouho to potrvá), nechť si dočasně vypne aktualizace hry – na Uplay to jde určitě.
 
Možná už to tu bylo . Při volné hře těsně než doplujete v expedici do Nového světa , tak jsou texty v angličtině .
Podle mne záleží na tom jaké protivníky si vyberete a podle toho se vygenerují možnosti řešení situace.
Když bude třeba , tak je tu dodatečně napíšu , ale není třeba dělat paniku kvůli překladu . Prostě varianta z DLC , které stejně nemám . :)
 

Přílohy

  • Hra1.jpg
    Hra1.jpg
    375,2 KB · Zobrazení: 32
  • Hra2.jpg
    Hra2.jpg
    373,5 KB · Zobrazení: 30
Dík za hlášení, jak se ukázalo, je to jedna ze zatoulaných expedic, kterou vývojáři přidali do základní hry v rámci aktualizací hry. A to se dost špatně odhaluje. Každopádně ve čtvrtek má vyjít nový patch, tak v nové verzi češtiny už to bude v pohodě.
 
Jetro : S aktualizacemi hry počkám až vyjde další "díl" češtiny . Zatím mám aktualizace vypnuté , ať mi to neudělá čáru přes rozpočet :)
 
To děláš správně. :)
Slíbit každopádně můžu to, že v další verzi češtiny bude již přeložené DLC Anarchista, aktuálně probíhá jeho testování.
 
Dělám to stejně jako Kondor114...:) Nechci ale kupovat DLC samostatně,ale chtěl bych koupit Season Pass.Jak to mám udělat,aby mi i pak šla základní hra v češtině po tom patchu ?
 
kruci lidi doufám že Jetrovi posílate něco na kafe ...........je to chlap co má rodinu a dře jak černej....
 
2kanam: Do čtvrtka si pořiď Season Pass a dočasně si zakaž aktualizace (nejprve si zjisti, jestli tebou vybraný obchod tuto funkci podporuje - minimálně Uplay ano). Pak se ti ve čtvrtek nestáhne nový update a budeš moct hrát dál a čekat na aktualizovanou verzi překladu.
 
Jetro dík za radu.Jo,mám to na Uplay a mám tam zatrhlé,aby se mi hra neaktualizovala.
 
Barbar : Kdo není úplně tupý a může , tak už mu dávno poslal . Vždyť se tady o tom píše každou chvíli o_O . Brzy budou vánoce :) , tak nemám problém mu poslat znovu protože vím , že budou následovat další úpravy a aktualizace hry .:angelic:
 
Kodor114:jsou i takoví,kteří poslali,ale nic o tom tady nepsali....Potřebuju napsat ještě pár písmenek...:)
 
kanam: hele nech ho ono je zábavné číst tu jeho osobní propagandu. Vždycky čekám co zase vypotí :):ap:
 
Huh, lidi, z trochu jiného soudku. Nestalo se Vám teď náhodou, že Vám hra přestala úplně fungovat? Vůbec se nespustí naskočí pouze černá, nebo bílá obrazovka a následně to spadne? S nic neříkající hláškou, že problém je poslán do Ubisoftu. Mám nahráno už nějakých 30hodin a teď přišla taková rána :arghh::arghh::arghh: Přitom neregistruji žádnou systémovou aktualizaci, ani ovladače grafárny, prostě nic, co by naznačovalo přímý problém...
 
Stalo se mi to včera, asi to bylo způsobeno aktualizací klienta, stačí dát ověřit integritu souborů, pak znova nahrát češtinu a bude to Ok.
 
Takže po dnešnom update boli pridané len 4 riadky a v 4 len menšia zmena v texte

Proste nič veľké

S týmto Jetro nebude mať problém, čo je iba dobre.
 
Zdravím, bohužel jsem sem nějakou dobu nekoukal a tak jsem nevěděl o chystaném patchi a nevypl si aktualizaci. Tedy mi čeština nefunguje. :( Je nějaká možnost to vrátit nebo musím počkat na další verzi češtiny? Případně kdy to asi bude?
 
Šlo by to jedine tak, ak by ti niekto poslal súbory ktoré sa zmenili... celkove je zmenených 6 súborov ktoré ti prevalilo. No je to okolo 3 giga.. čo je dosť.. tlačiť mailom. Musel by to niekde zavesiť a ty y si to z tade potiahol.. kus komplikovanejšie. takže neviem či by sa niekomu s tým chcelo zabávať.. plus ešte pár detalov okolo toho...
 
Patrně ....a...doufám, že mi někdo poradíte. Hru jsem aktualizoval a čeština mi již nefunguje. Anglicky umím úplný kulový. Co dělat?
 
No, tak po 15hodinách hraní, bezvadné češtiny jsem ****** aktualizoval...no a když jsem se do toho chtěl pořádně opřít, tak ende...
 
Čo robiť ??? ...No ak sa naučíš anglicky kým Jetro vydá nový update tak máš vyhrané :)

Ale vážnejšie teda. Na ten istý problém som písal hráčovi pred tým. Je to jediné možné... ak máš suseda, kamaráta, tak cez usb preniesť súbory ktoré by bolo treba preniesť, no ten by musel mať tiež češtinu alebo minulú verziu bez češtiny na ktorú čeština išla. Potom by sa s tým dalo niečo robiť. Ktoré to sú, ti napísať viem, plus prípadný postup. Ale vidím to skôr v bledých farbách.
 
jj...udělám to tak, mám origo placky, tak vezmu prachovku a vyndám externí mechaniku:eek:)nainstaluji tedy znovu...dík za odpověď a tvůj čas, zatím adios
 
Back
Top