• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Tak třeba ta Afrika se systémem zavlažování, novými budovy, příběhem atd. by mohla být celkem zajímavá. Navíc tvrdí, že půjde o dosud jejich největší DLC.
 
Ovšem udělat další seasson pass je tak trochu marketingový podvod na uživatele, co si zakoupili první sesson pass...
 
Jenom pro představu, season pass funguje tak, že by člověk měl dostat veškerý vydaný obsah ke hře v budoucnu a oni udělali season pass 2, takže nutí i ty lidi, kteří měli season pass 1, aby si něco dalšího kupovali?
 
Jasně, můžeme polemizovat o tom, že je to další dojení úspěšné hry, ale obsah Season Passu 1 byl znám a jasně dán, šlo o tři DLC. Nikde se nepsalo, že jeho součástí je veškerý obsah po celý cyklus hry. Nevím, na kolik je to pravda, ale v článku psali, že normálně už by tým dělal na nové hře, ale ten milion hráčů je přinutil změnit zaběhnutý řád a věnovat se hře i v letošním roce. Nicméně je na každým, jak k tomu přistoupí. No, vlastně, já si asi vybrat nemůžu... :)
 
Přesně jak píše Jetro . To , že se hra rozšiřuje o další DLC je asi fakt populárnosti tohoto dílu . Jinak cena za Season 2 už je daná a koupit se dá už teď .
Aspoň to tak vypadá :)
 
Tak opet i po aktualizaci na novou verzi hra pada /jak sem psal uz kdysi). Porad to stejne. Pri vykladce lodi v domovskem meste hra totalne shodi comp - restartuje se. Uz nevim co s tim. Hlaska je ze prestel pracovat DirectX. Nevi nekdo pls poradit ? Diky.
 
Nejnovější ovladače pro grafickou kartu nainstalované máš?
 
ahoj kvuly hre jsem preinstaloval windows a aktualizoval ho o vse co slo, hra se spousti az po nekolikatem pokuse (resit to nebude hlavne ze jede ale az vyjde crack pokud nekdy vyjde tak hned pouziji, tohle je presne duvod proc stahuji hry z netu, ukamenovat ne muzete pozdeji)
ma nekdo zkusenosti z kupovanim dlc pres uplay, zajima me hlavne jestly mi napisi kolik ceskych korun mam poslat, nebude to v eurech protoze tet je, prvni seasson pas jsem kupoval primo ve hre kde to ukazovalo cenu v korunach ale dlc vanocni ozdoby tam nejsou zobrazeny a vcera kdys se hra aktualizovala tak ani seasson pass
 
Jasne Jetro, diky, este mne napadlo zkusit nahrat starsi save. Jestli to neni tim, ze mam moc veci ve skladu. Fakt nevim. Driv kdyz mi to udelalo, stihlo Anno poslat hlasen o padu, ted ee, ted je tvrdy restart. je to divne.
 
Zdravim, jen otazecka, rad bych si hru i preklad vyzkousel kdyz je ted vikend zdarma, je nejaka moznost jak to dohromady vyzkouset? Kdyz spustim instalacni program, pise mi to, ze hra neni nainstalovana, dekuji za odpoved, Honza
 
Taky sem zkusil cestinu na tu vikendovou trial verzi, ale nejde to..................................................
 
V hlavním menu to ukazuje verzi 6.0.905307 ……………………………………………………...
 
Já to vidím s češtinou v Trial verzi blbě . Dá se zkusit jedině čeština verze 1.03 , která byla dělaná pro verzi hry 6.1 . Rovnou si kupte hru , stojí to za to :) .
Trial se dá odzkoušet i bez češtiny , ale já bych jej rovnou vynechal a hodil po zakoupení čistou instalačku hry .
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Dobrý den. Pokud to nevíte z ostatních diskuzí, tak se kromě překládání věnuji i streamování, dnes je stream z Phoenix Point: Blood and Titanium, nicméně i na ANNO se pravděpodobně dostane, po té toxicitě, kterou jsem zažil na jednom streamu čistě za zmínění existence překladu :D
 
Kdybych se měl řídit podle ceny za jakou se ANNO 1800 prodává , tak je to určitě herní hit . 1500 kč za krabicovku to je teda mazec . Uvidíme jak dneska dopadne DLC 2 o_O , jestli se bude muset dokupovat nebo se jen rozšíří stávající DLC o více možností .
 
Je sice pekne, ze vydavaji dalsi DLC (a maji prodany 1000000), ale pro mne je porad hra nehratelna (psal sem drive). Ze bych z toho mega byl jediny, to mne teda tesi. Porad pada a ted dokonce restartuje PC. Hra ma nejaky problem s DirectX. Ve skladu kdyz kliknu na zbozi, nakladam, vykladam, vse poho, ale jak dam vyzvednuti itemu, tak totalni pad. Nemate pls nekdo podobny problem ? Jestli jo, pls pisnete jestli ste to vyresili. Diky. Jinak hra je super, ale..... :(:(:(
 
Mě za celou dobu nespadla ani jednou, podle mého názoru nemáš originální operační systém a nebo nemáš origo hru.
 
Tvůj problém (případně hodně podobný) jsem našel tady:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Navrhovaná řešení:
1) přepnout hru do DirectX 11
2) snížit počet předmětů v obchodní stanici nebo výběrem filtru snížit počet zobrazovaných předmětů
 
Pro Chidlink mam vse origo.
Diky Jetro. Presne tohle mi dela. Nevim jak hrat pod 11. Pres Uplay mi to spusti test, vysledek se pak ulozi do xls. Spustit to s nejakym parametrem ? Jakym? Diky.
 
Jestli si dobře pamatuju, tak jednoduše ve hře v nastavení, tam se přepíná mezi DirectX 12 a 11. Pak je tuším potřeba restart hry.
 
Pokud mě paměť neklame tak DirectX lze přepnout manuálně v configu:

...\Documents\Anno 1800\config\engine.ini

Ovšem nevzpomínám si, že by to zabralo co se týče samotné hry...
 
Back
Top