• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Zompiercer

Dokončen Zompiercer 2.0

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
12.3 Alpha
Překlad
89%
Korektura
100%
Testování
100%
Zompiercer je střílečka z pohledu první osoby ve světě zombie apokalypsy, plná nebezpečných jedinečně zmutovaných zombíků, které touží po vašem těle. Cestujte vlakem, který se pro vás stal útočištěm, vybavte své vozy a vytvořte nové vybavení, abyste přežili.

Čeština je oficiálně dostupná na steamu. Snažím se překlad udržovat v tom nejlepším stavu, ale nikdo není neomylný. Proto budu rád když mi dáte vědět o všech chybách které najdete.


Probuď se a přežij​

Probudíte se po noční směně díky hlasitému řevu sirén a náhodnému střílení kvůli nájezdu „mrtvých“.
Mrtví obsadili vaši základnu a zabili všechny obyvatele. Musíte rychle nashromáždit zásoby a vybavení a vydat se na cestu vaším vlakem, abyste opustili ztracené útočiště.
AboutGamePictures01.jpg

Domov sladký domov​

Vlak je nyní vaším domovem a pevností, vytvořte útulnou ložnici pro odpočinek, sklad pro skladování zdrojů a dílnu, abyste při pohybu opravili a vylepšili své vybavení a bydlení. Sledujte palivoměr a doplňujte palivo včas, váš život závisí hlavně na něm.
AboutGamePictures03.jpg


Oficiální discord server - Join the Zompiercer Discord Server!
na serveru najdete i české roomky, zároveň si můžete pokecat i se samotným vývojářem :D
Autor
James Foxx
Staženo
1.615
Zobrazení
2.085
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od James Foxx

Poslední aktualizace

 1. 11.0 Alpha

  S novou aktualizací nám přibylo hned několik nových lokací a pár nových řádků k překladu. Vše by...
Back
Top