• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Warhammer 40K: Rogue Trader

Připravuje se Warhammer 40K: Rogue Trader alfa

Díky pomoci jednoho ochotného človíčka, kterého znám jen jako Jardu_H, musím dát na odiv světu, že překlad WH40 má funkční české fonty a tudíž již stoprocentnímu překladu nic nestojí v cestě. Později sem hodím diskordovou stránku překladu, kde bude ke stažení nejnovější testovací verze češtiny. Rozhodl jsem se, že tyhle verze budu vydávat postupně po "planetách", aby se hra mohla v běhu testovat.
Ahoj všem, tak k dnešnímu dni jsem překonal 5% hry. Momentálně řeším nějaké technikálie a žel bohu ještě nemám funkční fonty. Kdyby někdo věděl, co s tím, budu rád za každou pomoc. Nicméně jsem se rozhodl, že alespoň jako ukázku poskytnu takovou drobnou demoverzi, aby fandové tušili, jak čeština vypadá v běhu. Přeložený je vlastně celý úvod hry - některé věci během tvorby postavy jsou zatím pořád v originále, ale důležitější věci a hlavně rozhovory jsou komplet. Když se vám něco nebude zdát, měli jste nějaké nápady jak upravit "slovník" budu rád za konstruktivní kritiku. Mám poradce, sám sem se teď dal do čtení knížek, takže se snažím, co nejvíce texty ujednotit.

Jediná největší chyba je tedy mnohdy chybějící diakritika. Hru je možné hrát i za ženskou postavu, ale je možné, že ne vždycky na vás postavy jako na ženu budou mluvit, to mi občas uteče.

Instalace češtiny - já osobně ji mám na Epicu, ale řekl bych, že půjde na všechny platformy - soubor stačí rozbalit a nakopírovat do "c:\....cesta ke hře...\Wahrammer40KRogue\WH40KRT_data\StreamingAssets\Localization

Tak přeji příjemné hraní ;) Ave Imperator
Back
Top