• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Ahojte, byla vydána aktualizace češtiny pro hru Victoria 3 na verzi 1.6.2. Byly přeloženy nové řádky a byly opraveny chyby nahlášené uživatelem Phantomiux.
Ahojte, byla vydána aktualizace češtiny pro hru Victoria 3 na verzi 1.5.13. Byly přeloženy nové řádky a opraveny některé nahlášené chyby.
Byla vydána aktualizace překladu. Byly opraveny chyby nahlášené uživatelem Phantomiux.
Byla vydána aktualizace překladu. Byly přeloženy nové řádky a také opraveny chyby nahlášené uživatelem Phantomiux.
 • To se mi líbí
Reactions: ZEp50FP
Byly opraveny opět nějaké chyby nahlášené uživatelem Phantomiux.
Byly opraveny chyby nahlášené uživatelem Phantomiux.
Byla vydána aktualizace překladu. Byly přeloženy nové řádky. Změn bylo v tomto patchi ze strany Paradoxu vskutku mnoho. Dále byly opraveny některé chyby v překladu nahlášené uživatelem Phantomiux.
Byla vydána aktualizace překladu. Byl dokončen překlad nového DLC Kolos jihu. Celá hra je tedy nyní již kompletně přeložená včetně všech vydaných DLC.
Aktualizace překladu. Byla opravena spousta chyb nahlášených uživatelem Phantomiux. Kromě toho také byl přeložen jeden soubor, týkající se nového DLC, konkrétně Brazílie, takže část záznamů v deníku a eventů je již přeložena.
Byla vydána beta verze aktualizace překladu. Před pár dny Paradox vydal velký patch, který kompletně překopal herní soubory. I přes to se mi podařilo během pár dnů všechno aktualizovat. Došlo tedy k aktualizaci všech starých souborů. Bylo přeloženo pár nových souborů. K dokončení zbývá ještě přeložit 3 soubory související s nově vydaným DLC. Ty budou časem také přeloženy. Užijte si hru. Pokud máte rádi češtiny pro hry od Paradoxu, tak neváhejte jejich překlad i finančně podpořit. Užijte si hru.
Byla opravena jedna závažná chyba, která způsobovala pád hry někdy kolem roku 1880. Za její nahlášení a odhalení patří dík uživateli Feranyzen.
Během hraní jsem ještě narazil na pár nedostatků, které jsem opravil. Někde nedošlo například k načtení jména postavy kvůli chybějící závorce apod. Tohle a mnoho dalších překlepů bylo opraveno :) Pokud byste narazili na nějaké chybky, tak je můžete nahlásit na komunitním discordu :)
Poslední aktualizace překladu před vydáním patche na verzi 1.5. Bylo opraveno pár chyb, na které jsem během testování narazil. Pokud byste během hraní narazily na nějaké další chyby, tak budu rád, když je nahlásíte na komunitním discordu v příslušném chatu :)
Byl dokončen překlad DLC Voice of the people. Bylo přeloženo více než 200 NM textu, který je součástí DLC Voice of the people. Současně byla opravena celá řáda chyb v překladu. Hra je tedy pro verzi 1.4.2 kompletně přeložena :)
Vydána aktualizace překladu. Byla přidána zhruba polovina přeloženého DLC Voice of the people. Zbytek DLC bude přeložen v nadcházejících dnech :) Kromě toho bylo opraveno i pár překlepů a chyb v překladu.
 • To se mi líbí
Reactions: Vojtak42
Vydána aktualizace překladu. Čeština byla aktualizována na nejnovější verzi hry 1.4.2. Bylo uděláno mnoho práce, aby byl překlad opět aktuální. Čeština bude aktuálně v betě, protože stále zbývá přeložit 5 souborů, které se týkají DLC Voice of the people.
Victoria 3 CZ 1.2.7 rev.2 - autoři: prdlyandelCZ, bajo82 (Byly opraveny chyby nahlášené od streamera a youtubera Ralph Shepard)
Victoria 3 CZ 1.2.7 rev.1 - autoři: prdlyandelCZ, bajo82 (Byly opraveny nahlášené chyby)
Victoria 3 CZ 1.2.7 - autoři: prdlyandelCZ, bajo82, tomiket (Oficiální vydání češtiny pro hru Victoria 3 pro verzi 1.2.7)
 • To se mi líbí
Reactions: Paras
Victoria 3 CZ 1.2.4 - autoři: prdlyandelCZ, bajo82, tomiket (Oficiální vydání češtiny pro hru Victoria 3 pro verzi 1.2.4)
 • To se mi líbí
Reactions: Marthuf
Victoria 3 CZ 1.1.2 rev.3 - autoři: prdlyandelCZ, bajo82, tomiket (Nakonec mě tomiket ukecal a vydáváme ještě jednu revizi. Opět byla opravena celá řada chyb a bylo upraveno mnoho proměnných pro zlepšení kvality překladu)
 • To se mi líbí
Reactions: AtreidesCZ
Victoria 3 CZ 1.1.2 rev.2 - autoři: prdlyandelCZ, bajo82, tomiket (Byla opravena celá řada drobnějších chyb. Jedná se o poslední aktualizaci češtiny na verzi hry 1.1.2)
 • To se mi líbí
 • To miluji
Reactions: ZEp50FP a pouras
Victoria 3 CZ 1.1.2 rev.1 - autoři: prdlyandelCZ, bajo82, tomiket (Byla opravena závažná chyba, kdy při uzavírání diplomatického paktu mezi Egyptem a Osmanskou říší docházelo k pádu hry + bylo opraveno mnoho drobných překlepů v textech)
Victoria 3 CZ 1.1.2 - autoři: prdlyandelCZ, bajo82, tomiket (Oficiální vydání češtiny pro hru Victoria 3 pro verzi 1.1.2)
 • To miluji
Reactions: ZEp50FP
Back
Top