• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
The Elder Scrolls: Oblivion

Dokončen The Elder Scrolls: Oblivion 1.07

Víte, na čem dělají tvůrci prvních dílů Elder Scrolls? Na obřím RPG Wayward Realms, kterým chtějí navázat na TES. Tady se na něj můžete podívat s CZ titulky:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Už je funkční odkaz, kde Michal Zobec zjišťuje zájem o CZ na Steam. Kdo by tedy chtěl mít plně funkční STEAM instalátor češtiny pro Oblivion GOTY, zkuste se mu ozvat. Za pokus to určitě stojí. Odkaz:

http://www.michalzobec.cz/tes-4-oblivion-czech-nabor-zajemcu-a-testeru-13-8-2017-5287
 • To se mi líbí
Reactions: Hamilkarr
Back
Top