• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
The Book of Unwritten Tales 2

Dokončen The Book of Unwritten Tales 2 1-3

Verze hry
Hotfix 20.03.2015
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
The Book of Unwritten Tales 2

Každý svět potřebuje své hrdiny. Jakkoliv pochybní se zdají být. Připoj se k Wilburovi, Ivě, Nateovi a Tvorečkovi na další klasické point-and-click adventuře v proradném světě Aventásie. Pomoz jim naplnit jejich osud. Osud, jenž dosud nebyl napsán.

The Book of Unwritten Tales 2 - pokračování oblíbené ságy z dílny vývojářů z King Art, od kterých mimo jiné vzešly i tituly jako The Raven: Legacy of a Master Thief nebo Battle Worlds: Kronos.


Steam


GOG

https://www.gog.com/game/the_book_of_unwritten_tales_2

Česká recenze

https://games.tiscali.cz/recenze/the-book-of-unwritten-tales-2-recenze-humorne-adventury-248431

Překlad vytvořil:

Jaspin - Překladatelka
Apoliener - Překladatel
Jurgen82 - Technik
kamil82 - Technik
PredatorV - Poradce
 • the-book-of-unwritten-tales-2.jpg
  the-book-of-unwritten-tales-2.jpg
  104,8 KB · Zobrazení: 2.579
 • book.jpg
  book.jpg
  929,9 KB · Zobrazení: 2.384
Autor
Apoliener
Staženo
889
Zobrazení
1.790
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 6 hodnocení

Více překladů od Apoliener

Nejnovější hodnocení

S
aha, ten problém s nenačtením po startu, a černou obrazovkou, vyřešil automatický update, co se sám nainstaloval na čistou instalaci, pak jsem dal češtinu 1.3 a jede to, dík moc za překlad :) je prostě třeba být připojen na internetu při startu hry :) (win7x64)
Upvote 0
S
určitě je ten překlad skvělej, ale potřebuju poradit. Když ho nainstaluju a hru pak spustím, zůstane černá obrazovka a nazdar bazar. asi podobnej problém nemáte, že? mám desítky
Upvote 0
Tento preklad sa mi veľmi páči, je vidieť že ľudia ktorí na ňom pracovali ho robili s láskou a dali si na ňom záležať :-)
Upvote 0
Super těším se :) Kdy to cca vyjde ?
Apoliener
Apoliener
Ahoj, převod textů a celkové testování je složitější než jsem čekal a hlavně textů je opravdu spousta. První celistvou a funkční češtinu bych rád vydal do konce měsíce.
Upvote 0
S
Určitě se to čekání vyplatí :)
Upvote 0
Parada strašně moc se těším, je to hodně kouzelná hra.
Upvote 0
Back
Top