1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

The Book of Unwritten Tales 2 1.3

Nádherné pokračování fantasy adventury.

 1. Apoliener
  Verze hry:
  Steam, GOG
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  Testování:
  100%
  Každý svět potřebuje své hrdiny. Jakkoliv pochybní se zdají být. Připoj se k Wilburovi, Ivě, Nateovi a Tvorečkovi na další klasické point-and-click adventuře v proradném světě Aventásie. Pomoz jim naplnit jejich osud. Osud, jenž dosud nebyl napsán.

  the-book-of-unwritten-tales-2.jpg book.jpg

  The Book of Unwritten Tales 2 - pokračování oblíbené ságy z dílny vývojářů z King Art, od kterých mimo jiné vzešly i tituly jako The Raven: Legacy of a Master Thief nebo Battle Worlds: Kronos.

Nejnovější hodnocení

 1. ratatata1990
  ratatata1990
  5/5,
  Verze překladu: 1.3
  aha, ten problém s nenačtením po startu, a černou obrazovkou, vyřešil automatický update, co se sám nainstaloval na čistou instalaci, pak jsem dal češtinu 1.3 a jede to, dík moc za překlad :) je prostě třeba být připojen na internetu při startu hry :) (win7x64)
 2. jouda0001
  jouda0001
  5/5,
  Verze překladu: 1.3
  určitě je ten překlad skvělej, ale potřebuju poradit. Když ho nainstaluju a hru pak spustím, zůstane černá obrazovka a nazdar bazar. asi podobnej problém nemáte, že? mám desítky
 3. Miki250
  Miki250
  5/5,
  Verze překladu: 1.3
  Tento preklad sa mi veľmi páči, je vidieť že ľudia ktorí na ňom pracovali ho robili s láskou a dali si na ňom záležať :-)
 4. MAtezcz
  MAtezcz
  5/5,
  Verze překladu: 1.0
  Super těším se :) Kdy to cca vyjde ?
  1. Apoliener
   Autorova odpověď
   Ahoj, převod textů a celkové testování je složitější než jsem čekal a hlavně textů je opravdu spousta. První celistvou a funkční češtinu bych rád vydal do konce měsíce.
 5. prOb
  prOb
  5/5,
  Verze překladu: 1.0
  Určitě se to čekání vyplatí :)
 6. DarkhenCZ
  DarkhenCZ
  5/5,
  Verze překladu: 1.0
  Parada strašně moc se těším, je to hodně kouzelná hra.