• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
The Beast Inside

Dokončen The Beast Inside 2024-02-08

Díky za CZ u tohoto paranoidního thilleru, hra je trošku slabší, ale hrát se to dá, animace hrozné - nebyl na to použit motion capture a výsledek je hned znát. Autoři ani nešli hráčům vtříc, protože po dohrání hry nejdou zvolit jednotlivé kapitoly, takže, aby hráč viděl všechny 4 konce musí hru projít 4X! A to samé z dokumenty, když jeden vynecháte musíte restartovat celou kapitolu, protože se k nim nejde nějak vracet. V tomhle je hra, jak z minulého století a hry by se takhle už dělat neměli! Každopádně CZ skvělá mohu jen doporučit.
Upvote 0
A máme tu další češtinu od překládací mašiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Upvote 0
Děkuji moc za češtinu. Hra mě hodně zajimá. Moc děkuji. Moc se těším. .......
Upvote 0
Back
Top