• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Observer

Dokončen Observer 2024-02-08

Ďakujem za skvelý český preklad na profesionálnej úrovni do tejto skvelej hry, tejto hre to vďaka nemu pridalo na kvalite :-)
Upvote 0
Překlad jsem dostal jako tester a musím říct, že jsem až na maličkosti žádné chyby nenašel. Tohle byl pohodový test, takřka dokonalého překladu.
Upvote 0
Češtinu jsem dostal předběžně za podporu a musím říct že je skvělá vše je přeložené až na jeden PC ve hře ale to muže být třeba tím že to přeložit nešlo nevím a až na pár chybek který jsem během hraní objevil a již překladateli nahlásil bylo vše na jedničku. Věřím že finální překlad je dokonalí. Děkuji moc za úžasný zážitek.
Upvote 0
Preklad som dostal ako tester takže som prešiel všetko čo sa dalo. Výborná práca, hru som si s češtinou naozaj užil, ďakujem!
Upvote 0
Čeština na profi úrovni. Za celé hraní jsem nepostřehl žádnou chybu. Hru jsem dal na jeden zátah. Děkuji
Upvote 0
Neuvěřitelně rychlý postup překladem.Už se tším na Cz, která bude stejně perfektní jako minulé češtiny od Mayki.Děkuji
Upvote 0
Back
Top