• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Next Life (Reprobates)

Dokončen Next Life (Reprobates) 2022-01-18

Verze hry
box 1.2.16US
Překlad
100%
Hra u nás vyšla pod názvem Reprobates (cz verze), ale kvůli ochraně (SecuRom, StarForce) ji už dnes nelze spustit, a tak jsem si pořídil tu stejnou hru akorát pod názvem Next Life (eng verze), která žádnou ochranu nemá. Z původní hry jsem "vypreparoval" české soubory i s dabingem a touto cestou se chci o překlad podělit. Doufám, že tím potěším nejednoho z vás.

Jedná se o českou adventuru v klasickém stylu s hororovým nádechem pojednávající o lidech, kteří dostali druhou šanci. Hlavní hrdina Adam Raichl po své smrti dostane novou šanci a probudí se ve zvláštním světě plném lidí, obdařených stejným "darem".

Nejedná se o můj překlad, takže mi za něj neposílejte finanční příspěvky.
Autor
Zhilian
Staženo
524
Zobrazení
1.393
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Více překladů od Zhilian

Nejnovější hodnocení

S
Děkuji za tuto práci s vytáhnutím českých titulků a dabingu. Určitě doporučuji!
Upvote 0
Back
Top