Kenshi

Připravuje se Kenshi 0.9.4.

Zdravím a pozdravuji věrné fanoušky a fanynky této skvělé hry. Máme za sebou další měsíc a překlad se opět posunul dál ke svému cíli. Mám zde pro vás již definitivně předposlední aktualizaci překladu před jeho dokončením. Jak vidíte dole na screenu, tak již chybí dát dohromady posledních 196 položek s texty a jsme u cíle. Dnešní update obsahuje 471 nových souborů s texty které jsou kompletně přeloženy+ další várku nahlášených oprav a několik drobných úprav v rámci některých fontů.

Stahujte, hrajte, užívejte. :)

Přílohy

  • Bez názvu1.png
    Bez názvu1.png
    120,1 KB · Zobrazení: 476
Vážení hráči a hráčky Kenshi. Jdu s omluvou a zároveň i s opravou problému. V aktualizaci kterou jsem naposledy zveřejnil se nedopatřením přeházely texty a cesty k dialogům a překlad dělal hrozné problémy, někomu neukazoval přeložené menu, někomu některé dialogy, které již přeloženy byly atd. proto jsem se ihned vydal sjednat nápravu a celý problém odstranil. Teď prosím pozor!!! PROSÍM VŠECHNY, KTEŘÍ MAJÍ STAŽENOU POSELDNÍ AKTUALIZACI PŘEKLADU, ABY SMAZALI U SEBE V HŘE SOUBOR "CZ" KDE JE PŘEKLAD ULOŽEN A NAHRADILI HO TOUTO AKTUALIZACÍ ABY SE PROBLÉM JIŽ NEOPAKOVAL.

Stahujte, hrajte, užívejte. :)
Takže moji věrní, kteří jste čekali tak dlouho na dokončení překladu, mám pro vás všechny jednu výbornou zprávu. Cíl je už v dohledu a dnes tady pro vás mám pořádný kopec novinek. Tou první je vydání další hromady dialogů již kompletně přeložených. Další z novinek je opravení tipů při načítání hry za což bych chtěl poděkovat Leffimu, jemuž se povedlo do tipů přidat i diakritiku, tudíž jsou již všude háčky a čárky. A konečně třetí věcí, kterou dnešní balíček obsahuje je mnoho opravených chyb v překladu, které jste mi hlásili buď vy, popřípadě jsem si jich všiml já sám při korektůře.

Snad jsem dnešním updatem dal naději všem těm, kteří na překlad již tak dlouho čekají, ale nebojte už chybí jen velmi malinko a bude vše kompletní. A jako třešničku na dortu bych vám na závěr chtěl oznámit i skutečnost, že se můj zrak pomalu a jistě stáčí k připravovanému Kenshi 2 pro který bude čeština z mé dílny již součástí základní hry. ;)

Hrajte, bavte se, užívejte. ;):)
Jistě jste si všimly, že na hru vyšel update, který mění pár přístupů k textům. Chvilku mi to trvalo, ale povedlo se mi opravit cesty mezi texty a zároveň jsem do dnešního updatu překladu přidal i několik desítek dalších dialogů. Pomalu a jistě se blížíme k cíli konečného překladu. Stahujte, hrajte a užívejte. :) https://uloz.to/file/yi9WtX3EDsCC/kenshi-0-9-2-rar
https://uloz.to/file/lOChvUu5d9d2/kenshi-0-9-1-rar Opět jsme trochu zapracovali na korektuře a dopřeložení chybějících textů a dnes je tu další várka v podobě nového updatu, který rozrostl překlad o nových 200 dialogů. Stahujte, hrajte, užívejte. :)
Aktualizace překladu. Po mé dlouhé odmlce, způsobenou mým bojem s nemocemi, které jsem již dříve popisoval, jsem s přestávkami stále pracoval na překladu této hry. Povedlo se mi dokončit její překlad, ale není hotová korektura a úpravy textu. Rozhodl jsem se ale vydat tuto aktualizaci, která obsahuje více jak polovinu hry plně přeloženou. Děkuji všem za projevenou trpělivost a slibuji, že se v rámci svých možností opravdu snažím dokončit překlad kompletně. Stahujte, hrajte a užívejte. ;) :) https://uloz.to/file/PdyHLzGLXFs1/kenshi-0-9-0-rar
Jak jste si už určitě všimnuli, tak překlad dovršil 100% stavu, bohužel tím to ale končí. Abych byl přesný, nekončí moje práce na něm, ale přišel jsem o svůj starý PC a aktuálně jsem rozpohyboval nový, bohužel se mi nepovedlo zachránit spoustu dat z toho starého a veškerá korektůra textů je nenávratně fuč. Vše se tedy rapidně zpomalilo a já vše korektuji od začátku, krom toho, co jsem tady již prezentoval, to jsem si pochopitelně stáhnul (pro případné puntičkáře) bohužel to co bylo zde umístěno je 30% textů, které jsou ve hře. :confused: Také se můj zdravotní stav rapidně horší a nejsem schopen téměř žádného dlouhého sezení u PC (teď to už snad mohu prozradit, ale trpím Kronvou chorobou již několik let) Tímto se chci omluvit za odložení vydání kompletní verze překladu. Snad se povede a texty se mi podaří dostat do přijatelného stavu brzy.
Jistě jste zaznamenali, že delší dobu nevyšla aktualizace překladu a důvod je jednoduchý. Blíží se vydání kompletní verze překladu aktuálně doplňuji zbylé proměnné do překladu a čekám na dodání posledních přeložených dialogů od mého kolegy a celý překlad bude definitivně vydán. :) Přesné datum stále nechci slíbit, ale do konce příštího měsíce bude překlad na 100% hotový. :) Zatím užívejte alfa verzi překladu. :)
Dnešní aktualizace přináší další várku oprav chyb, které jste mi hlásili a jako bonus dalších 140 přeložených dialogů. :) https://uloz.to/file/OzTzm7KuQ5dW/alfa-0-8-5-rar Stahujte, hrejte, užívejte. :)
Sláva vítězům. Po úmorném snažení a komunikaci s vývojáři se mi povedlo odladit Font ve hře natolik, aby byl krásně čitelný a také texty, které přesahovali z rámečků nyní jsou tam kde mají být. Stahujte, hrajte a užívejte. https://uloz.to/file/DtDfslqn502P/alfa-0-8-4-rar
Tak zdravotní stav mi dovolil tento týden zapracovat na překladu a máme zde novou verzi. Tato verze opravuje některé nahlášené chyby v překladu a zároveň přidává kompletní dialogy Skeletonů, Skin banditů, Otrokářů, Jižního Hivu, Stone Rats, Sun demon a rozhovory s několika hlavními postavami. Celkem přidává 157 nových rozhovorů v Českém jazyce. Postup instalace je stále stejný, obsah Rar. (Zip) přesuňte do příslušné složky ve hře a nahraďte její obsah a můžete pokračovat ve hře. Přeji hezkou zábavu a užívejte hru. https://uloz.to/file/pUz3pU3e8HkJ/alfa-0-8-3-rar
Jak jste se asi nejspíš všimly, tak dva týdny nevyšla aktualizace překladu s jeho novou verzí. Má to bohužel několik příčin. 1) potýkám se teď s dlouhodobými zdravotními problémy, které se poslední dobou zhoršují a ubírají mi rapidní část sil na práci a tudíž se nemohu věnovat překladu tolik kolik bych chtěl 2) kolega, který se mnou na překladu spolupracuje je věčný student a má nyní před zkouškami na pedagoga anglického jazyka a je tudíž maximálně vytížen školou a nemá tedy moc času pracovat na překladu. Teď se ale zdá, že se věci zase trochu pohnuly a jsme schopni se trochu ponořit zpět do překladu a do konce týdne 24.5 uskutečnit větší aktualizaci překladu, která bude obsahovat i opravu chyb, které jste hlásili vy a lidé kteří mají překlad a hrají s ním. Chtěl bych poděkovat za trpělivost a ohled při pokračování překladu.
Víkend je za námi a je tu další várka českých textů. Dnešní update obsahuje kompletně přeložené texty banditů, Swampu, obchodníků a rozhovory s několika hlavními postavami. Tato aktualizace vyžaduje stažení Alfi 0.8.0. bez níž není funkční. Pokud již vlastníte předchozí verze překladu, jen stáhnete tuto aktualizaci, nainstalujete podle pokynů a můžete pokračovat ve hře. Přeji příjemnou zábavu a užívejte hru. :) Všechny případné chyby překladu mi prosím hlaste, aby bylo možno je opravit. https://uloz.to/file/KN8o4HEIB0yf/alfa-0-8-2-rar
https://uloz.to/file/3Mkp9uuTwjSv/alfa-0-8-1-rar toto je pouze aktualizace překladu. K jejímu spuštění je potřeba stáhnout nejdříve překlad verzi 0.8.0.
Dnešním dnem se do mého jednočlenného týmu připojil nový překladatel, což má za následek značné urychlení překladu. Tímto bych chtěl v mém týmu přivítat Levottomuus který mi nyní značně pomáhá s překladem.

Top