• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Kenshi

Připravuje se Kenshi

Verze hry
1.0.47
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
40%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
0%
Po dlouhém přemýšlení, zda je to reálné, či ne, jsem se rozhodl přeložit tuto skvělou hru, která zapadla v zapomnění. Na překladu pracuji sám a tak snad omluvíte dobu, do vydání kompletní verze. Pokud by byl zájem o pomoc na překladu, stačí napsat, určitě se můžeme domluvit. :) Snad jsem potěšil alespoň pár lidí, kteří po lokalizaci volali a dal jim naději. :D
20200424073537_1.jpg
20200322203312_1.jpg
20200422082948_1.jpg

Množí se mi tady spousta dotazů na můj překlad, tak snad si toho tady lidi všimnou, když to napíši na první stránku.

Kdy bude překlad?- Nevím, nechci slibovat konkrétní datum, ne v tuto chvíli, mohu ale slíbit, že do léta bych jej chtěl vydat. Prosím všechny, aby jste brali ohled na to, že já chodím 10 hodin denně normálně do práce, mám manželku a dítě, tudíž překlad tvořím po večerech a nocích.

Čeština bude i na NEkoupenou verzi hry?- Ač to nevidím rád, že lidé si hry stahují a né kupují a tím podpoří vydavatele k tvoření dalšího obsahu, tak ano, Čeština kterou tvořím by měla fungovat i na varez verze hry, ovšem musí být stejná verze.

Čeština bude formou modu?- Ne Češtinu tvořím jinak, než jako mod. Jelikož mám od vývojářů přístup k jejich technice pro tvorbu lokalizace a jsem s nimi v neustálém kontaktu, tak čeština bude fungovat tak, že se vloží pouze soubor do příslušných složek a hotovo.

Pokud někdo má ještě jiné otázky, které zde nejsou tak mi je prosím napište, ochotně na ně odpovím.
Podporu mého překladu pochopitelně rád uvítám, ale nechci tady vypisovat sáhodlouhé texty, tudíž až bude Čeština uveřejněna, dostanete každý příležitost přispět jako poděkování za překlad.
Autor
Johny26
Zobrazení
2.119
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Poslední aktualizace

  1. Velké zpomalení překladu

    Jak jste si už určitě všimnuli, tak překlad dovršil 100% stavu, bohužel tím to ale končí. Abych...
  2. Info k překladu

    Jistě jste zaznamenali, že delší dobu nevyšla aktualizace překladu a důvod je jednoduchý. Blíží...
  3. Alfa 0.8.5

    Dnešní aktualizace přináší další várku oprav chyb, které jste mi hlásili a jako bonus dalších...
Top