• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Kena: Bridge of Spirits

Dokončen Kena: Bridge of Spirits 2.14

Zdravím. Můžete stahovat překlad pro Kena-Bridge of Spirits Anniversary update. Ve hře je spousta novinek včetně Nové hry+. Jedná se zatím o beta verzi která neprošla testováním a opravami, ale přeloženy by měli být všechny nové texty. Příjemnou zábavu...
  • To se mi líbí
Reactions: Angelos999 a Am0net
Zdravím. Díky ukázkovému hlášení chyb od uživatele panther7 došlo k opravě několika textů a hlavně k přeložení jedné věty, kterou jsem přehlédl a která zůstala v angličtině. Jedná so o větu v cutscéně Hany a Adiry. Omlouvám se za moji chybu.
  • To se mi líbí
Reactions: Angelos999
Zdravím! Můžete začít stahovat Cz překlad hry Kena: Bridge of Spirits. Jedná se o finální verzi překladu, kde by měli být všechny chyby opraveny. Samozřejmě i tak se může chyba objevit. Budu rád za každé nahlášení. Pokud by byl s překladem nějaký problém, napište mi! Budu rád za zpětnou vazbu nebo hodnocení překladu, ať už kladné či záporné. Užijte si hru! Jakub
Beta verze pro podporovatele byla odeslána. Pokud někdo překlad podpořil a nedostal, či podpoří, napište mi!
Zítra rozešlu beta verzi překladu, těm co překlad podpořili. Pokud se rozhodnete překlad podpořit, nebo už jste tak udělali, nezapomeňte mi napsat zprávu (Začít konverzaci). Jde o to, že nemůžu kontrolovat účet několikrát denně a abych vám mohl překlad poslat co nejdříve.
Bude pokračovat testování a oprava chyb. A za 14 dní bude překlad volně ke stažení pro všechny.
S radostí oznamuji, že hrubý překlad hry je hotový. Díky pomoci skvělého technika termita fungují i fonty. Proběhne korekce a základní testování. Po té bude beta překladu předběžně rozeslána těm, kteří překlad podpořili, proběhne důkladný testování a pak bude překlad k dispozici pro všechny.
Pro ty kteří se rozhodnou překlad podpořit: Nezapomeňte připsat svůj Nick a zároveň mi napište do soukromých zpráv-konverzace nebo sem do diskuze.

Top