Jagged Alliance 3

Dokončen Jagged Alliance 3 1.0

Zdravím vás,
tímto vám s Lucasem přinášíme kompletní češtinu do této skvělé hry. Takže pokud jste měli na víkend jiné plány, je právě nejvyšší čas je zrušit. :D
Doufám, že si hru stejně jako my užijete a bude vás bavit, protože si pro nás vývojáři připravili další novinky a zanedlouho by měla přijít další aktualizace s novými prvky.
Nebudu vás dále zdržovat, zatáhněte závěsy, ztište si telefony a partnery a pusťte se do příběhu Jagged Alliance 3 v CZ. :)

A tímto bych chtěl také poděkovat všem těm, kteří byli tak hodní a laskaví, že nám vyjádřili podporu a poslali nám jako poděkování nějakou tu kačku na kávičky, které některé dny překladu byly určitě potřeba. Moc vám všem děkujeme, vážíme si toho, a můžete se těšit, jakým překladem vás překvapíme příště.

Pro ty z vás, kteří byste měli chuť, čas a během hraní byste případně narazili na jakékoliv chyby,
neváhejte nás kontaktovat a obrázky s případnými chybami nám poslat na discord: Join the Jagged Allience 3 CZ Discord Server!

Děkuji za pozornost,
s Lucasem vám přejeme příjemný ničím nerušený pohodový propařený víkend.
Nyní probíhá testování, které již nebude mít dlouhého trvání.

Ještě pár dní a češtinu mezi vás pustíme, vím, že byste určitě rádi věděli přesný den, ale v tom vám bohužel nemůžu vyjít vstříc,
ale myslím, že byste tyto dny mohli napočítat na prstech jedné ruky, nebo jedné a půl? :D

Nechte se překvapit. :sneaky:
Zdravím vás příznivci těch tahových strategií,
které díky svému výbornému zpracování dokázaly oprášit svoji zašlou slávu a opět se vyšplhat na pomyslný piedestal tohoto žánru. Pokud jste v této sérii nováčky, nebo se již v herním prostředí pohybujete delší dobu, určitě vám neuniklo toto výborné pokračování série Jagged Alliance! Tento třetí díl je nejen napěchovaný akcí a skvěle provedenými souboji, ale také humornými hláškami, jedinečností žoldáků, u kterých si vyberete své favority, ale také poutavými úkoly a příběhem...
S překladem jsme před chvílí během neuvěřitelně krátké doby dosáhli 50 %. Tento překlad skutečně není tak malý, jak se na venek tváří. Na začátku překladu na nás čekalo něco málo přes 30.000 řádků ze kterých jsme již polovinu pokořili a jedeme dál, abyste si tuto skvělou hru mohli užít v ČEŠTINĚ co nejdříve!

Děkujeme vám všem za trpělivost i vaši podporu, vážíme si toho.

S pozdravem
Andrewek & Luc2as
---
Místnost pro hosty
Pravidla Nápověda Users
V chatu není poskytována žádná podpora pro překlady! Slouží pouze jako komunikační nástroj komunity.
  • V tuto chvíli nikdo nečetuje.
    V chatu nejsou žádné zprávy. Buďte první, kdo řekne Ahoj!
    Back
    Top