• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
 • Překlad aktualizován na verzi 1.5 - Krycí jméno: Larry
 • Oprava zaslaných chyb
Update najdete na:

Překlad byl aktualizován na stávající verzi 1.4.1

Obsahuje aktualizace:
 • Update 1.3.1 - Zbraně a vybavení Bobbyho Raye
 • Update 1.4.1 - Krycí jméno: Wolf : U-Bahn

Případné chyby zasílejte na Discord - Jagged Alliance 3 CZ
Ahoj,

aktualizovali jsme překlad na současnou verzi 1.2 přibylo několik funkcí a popisů v UI. Pokud narazíte na nějakou chybu, nebo anglický text, pošlete nám prosím obrázek s chybou. Děkujeme :)
Zdravím vás,
tímto vám s Lucasem přinášíme kompletní češtinu do této skvělé hry. Takže pokud jste měli na víkend jiné plány, je právě nejvyšší čas je zrušit. :D
Doufám, že si hru stejně jako my užijete a bude vás bavit, protože si pro nás vývojáři připravili další novinky a zanedlouho by měla přijít další aktualizace s novými prvky.
Nebudu vás dále zdržovat, zatáhněte závěsy, ztište si telefony a partnery a pusťte se do příběhu Jagged Alliance 3 v CZ. :)

A tímto bych chtěl také poděkovat všem těm, kteří byli tak hodní a laskaví, že nám vyjádřili podporu a poslali nám jako poděkování nějakou tu kačku na kávičky, které některé dny překladu byly určitě potřeba. Moc vám všem děkujeme, vážíme si toho, a můžete se těšit, jakým překladem vás překvapíme příště.

Pro ty z vás, kteří byste měli chuť, čas a během hraní byste případně narazili na jakékoliv chyby,
neváhejte nás kontaktovat a obrázky s případnými chybami nám poslat na discord: Připoj se k serveru Jagged Allience 3 CZ na Discordu!

Děkuji za pozornost,
s Lucasem vám přejeme příjemný ničím nerušený pohodový propařený víkend.
Nyní probíhá testování, které již nebude mít dlouhého trvání.

Ještě pár dní a češtinu mezi vás pustíme, vím, že byste určitě rádi věděli přesný den, ale v tom vám bohužel nemůžu vyjít vstříc,
ale myslím, že byste tyto dny mohli napočítat na prstech jedné ruky, nebo jedné a půl? :D

Nechte se překvapit. :sneaky:
Zdravím vás příznivci těch tahových strategií,
které díky svému výbornému zpracování dokázaly oprášit svoji zašlou slávu a opět se vyšplhat na pomyslný piedestal tohoto žánru. Pokud jste v této sérii nováčky, nebo se již v herním prostředí pohybujete delší dobu, určitě vám neuniklo toto výborné pokračování série Jagged Alliance! Tento třetí díl je nejen napěchovaný akcí a skvěle provedenými souboji, ale také humornými hláškami, jedinečností žoldáků, u kterých si vyberete své favority, ale také poutavými úkoly a příběhem...
S překladem jsme před chvílí během neuvěřitelně krátké doby dosáhli 50 %. Tento překlad skutečně není tak malý, jak se na venek tváří. Na začátku překladu na nás čekalo něco málo přes 30.000 řádků ze kterých jsme již polovinu pokořili a jedeme dál, abyste si tuto skvělou hru mohli užít v ČEŠTINĚ co nejdříve!

Děkujeme vám všem za trpělivost i vaši podporu, vážíme si toho.

S pozdravem
Andrewek & Luc2as
---
Back
Top