1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Galactic Civilization 3 2.32

Vesmírná strategie

 1. Rimmer
  Verze hry:
  Steam 2.31.4
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  50%
  Korektura:
  10%
  Tvorba instalátoru:
  0%
  Testování:
  20%
  Zdravím všechny příznivce vesmírných strategií. Dlouho jsem čekal, jestli se tady objeví překlad této hry a i přes některé sliby jsem nic nenašel, tak poskytnu překlad, co jsem udělal. Dlouho jsem přemýšlel, jestli mám překlad vůbec zveřejnit, protože zdaleka není dokončen celý a ani není pořádně otestován, ale mně osobně to přijde celkem hratelné.
  Nejsou přeloženy tutoriály a scénáře, ale to jsem ani neměl v úmyslu překládat a dále není přeložen výzkum a názvy lodí.

  Bohužel všechno to zkomplikovala aktualizace Crusader, která mě vrátila o pár měsíců zpátky a nyní se některé texty berou z původní verze a další zase z verze Crusader. Proto prosím věnujte pozornost, kam co nahráváte.

  Ve hře musíte povolit mod, jinak čeština nepůjde. Některé texty, třeba v Bazaaru, vázané na uložení a projeví se až při nové hře.

  Přiložený zip obsahuje další tři soubory:
  • GC3Zaklad.zip se musí nahrát do adresáře C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Galactic Civilizations III\data\English\Text
  • GC3Crusader.zip se musí nahrát do Documents\My Games\GC3Crusade\Mods\ExampleMod\Text
  • GC3Fonts.zip nahrát do C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Galactic Civilizations III\Fonts
  Pozn.: Umístění adresáře "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\" záleží na tom, kde máte knihovnu Steam nainstalovanou.
  screenshot_14.png screenshot_13.png screenshot_12.png screenshot_11.png GalCiv3-Screenshot-01.jpg

Poslední aktualizace

 1. Steam 2.32