1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme Fran Bow

Překlad jedné úžasné hry - adventura o holčičce která vidí svět trochu jinak než my.

 1. majkysek123
  Verze hry:
  Steam verze
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  30%
  Korektura:
  80%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  Testování:
  80%
  Zdravím všechny. Díky pomoci jednoho úžasného člena tady - Kweje - jsem dokázala rozhýbat práci s překladem.

  Vždy když mám volno, snažím se toho stihnout co nejvíce.
  Budu ráda, když se připojíte na discord server, kde je odkaz na zatím hotovou verzi překladu. Můžete vyzkoušet, otestovat a případné chyby mi tam nahrát do připravené roomky.

  Postnu vám sem nějaké screeny :)
  [​IMG]
  Temná pohádka Fran Bow
  Není nad to být jedním z chovanců dětské psychiatrie. Ošetřovatelé a lékaři se o vás krásně starají a cpou do vás pravidelně velké dávky uklidňujících léků. Ne každému pacientovi ale takový režim sedí. Jedním z nespokojenců je vaše malá hrdinka.
  Cesta za svobodou je dlouhá. Než dorazíte do cíle, setkáte se s řadou různých bytostí. Na počátku se bude jednat jen o narušené děti a podivně jednající dospělé
  Krom různých typů lidí a monster tu máme i řadu originálně vypadajících lokací. Každá z nich má své specifické kouzlo. To ve vás dokáže vzbudit naprosto odlišné emoce. Smrt, strach a beznaděj kupříkladu pocítíte hned na začátku při návštěvě psychiatrické léčebny.
  Za pochodu naleznete řadu předmětů, které si schováváte do vaší taštičky. Ta je zřejmě bezedná. Do jejich útrob se toho totiž vejde skutečně hodně. Jednotlivé předměty se dají zkoumat, porovnávat a různě dávat dohromady. Kombinace, jež z výroby vzejdou, mohou občas překvapit. Většinou je ale hned využijete při řešení jedné z mnoha hádanek.
  Řešení hádanek a kombinace předmětů nejsou však jedinou náplní tohoto poutavého díla. Vývojáři z Killmonday Games dali do svého titulu i řadu menších miniher. Ty vytváří ve Fran Bow momenty, kdy si můžete oddechnout a plně se ponořit do nostalgických vzpomínek na staré automaty či stolní klasiky.


  https://www.zing.cz/recenze/3001518/fran-bow-temna-pohadka/

  upload_2018-4-9_13-42-10.png
  upload_2018-4-9_13-42-28.png
  upload_2018-4-9_13-42-58.png
  upload_2018-4-9_13-43-16.png

Poslední aktualizace

 1. První instalátor
 2. Discord servver!

Nejnovější hodnocení

 1. jendus
  jendus
  5/5,
  Super a at se ti to podari dotáhnout do konce....................................................