1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme Fran Bow

Překlad jedné úžasné hry - adventura o holčičce která vidí svět trochu jinak než my.

 1. majkysek123
  Verze hry:
  Steam verze
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  15%
  Korektura:
  80%
  Tvorba instalátoru:
  5%
  Testování:
  100%
  Zdravím všechny. Konečně jsem díky pomoci jednoho úžasného člena tady - Kweje - dokázala rozhýbat práci s překladem. Pomalu už v mezích volného času začínám nějak postupovat a doufám že co nevidět to bude hotové :)
  Kdyby mi někdo chtěl pomoci zlobit se nebudu, jelikož jsem na to celkově sama...


  Prozatím mám jen pár minut hry hotové, tudíž podle mě nemá cenu vám sem házet instalátor...

  Pro jistotu jsem založila tohle vlákno, aby někdo věděl že se na tom pracuje a zbytečně se do toho popřípadě nepouštěl :)

  Soubor ke stažení poskytnu jamile budu mít alespoň první kapitolu hotovou....

  Postnu vám sem ale nějaké screeny :)

  [​IMG]
  Temná pohádka Fran Bow
  Není nad to být jedním z chovanců dětské psychiatrie. Ošetřovatelé a lékaři se o vás krásně starají a cpou do vás pravidelně velké dávky uklidňujících léků. Ne každému pacientovi ale takový režim sedí. Jedním z nespokojenců je vaše malá hrdinka.
  Cesta za svobodou je dlouhá. Než dorazíte do cíle, setkáte se s řadou různých bytostí. Na počátku se bude jednat jen o narušené děti a podivně jednající dospělé
  Krom různých typů lidí a monster tu máme i řadu originálně vypadajících lokací. Každá z nich má své specifické kouzlo. To ve vás dokáže vzbudit naprosto odlišné emoce. Smrt, strach a beznaděj kupříkladu pocítíte hned na začátku při návštěvě psychiatrické léčebny.
  Za pochodu naleznete řadu předmětů, které si schováváte do vaší taštičky. Ta je zřejmě bezedná. Do jejich útrob se toho totiž vejde skutečně hodně. Jednotlivé předměty se dají zkoumat, porovnávat a různě dávat dohromady. Kombinace, jež z výroby vzejdou, mohou občas překvapit. Většinou je ale hned využijete při řešení jedné z mnoha hádanek.
  Řešení hádanek a kombinace předmětů nejsou však jedinou náplní tohoto poutavého díla. Vývojáři z Killmonday Games dali do svého titulu i řadu menších miniher. Ty vytváří ve Fran Bow momenty, kdy si můžete oddechnout a plně se ponořit do nostalgických vzpomínek na staré automaty či stolní klasiky.


  https://www.zing.cz/recenze/3001518/fran-bow-temna-pohadka/

  upload_2018-4-9_13-42-10.png
  upload_2018-4-9_13-42-28.png
  upload_2018-4-9_13-42-58.png
  upload_2018-4-9_13-43-16.png