• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Fran Bow

Připravuje se Fran Bow

Verze hry
Steam verze
Získané texty
100%
Překlad
50%
Korektura
80%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
80%
Zdravím všechny. Díky pomoci jednoho úžasného člena tady - Kweje - jsem dokázala rozhýbat práci s překladem.

Vždy když mám volno, snažím se toho stihnout co nejvíce.

Budu moc ráda, když se připojíte na discord server, kde je odkaz na zatím hotovou verzi překladu. Můžete vyzkoušet, otestovat a případné chyby mi tam nahrát do připravené roomky.
Moc mi to pomůže!

Postnu vám sem nějaké screeny :)

pngwing.com.png
Temná pohádka Fran Bow
Není nad to být jedním z chovanců dětské psychiatrie. Ošetřovatelé a lékaři se o vás krásně starají a cpou do vás pravidelně velké dávky uklidňujících léků. Ne každému pacientovi ale takový režim sedí. Jedním z nespokojenců je vaše malá hrdinka.
Cesta za svobodou je dlouhá. Než dorazíte do cíle, setkáte se s řadou různých bytostí. Na počátku se bude jednat jen o narušené děti a podivně jednající dospělé
Krom různých typů lidí a monster tu máme i řadu originálně vypadajících lokací. Každá z nich má své specifické kouzlo. To ve vás dokáže vzbudit naprosto odlišné emoce. Smrt, strach a beznaděj kupříkladu pocítíte hned na začátku při návštěvě psychiatrické léčebny.
Za pochodu naleznete řadu předmětů, které si schováváte do vaší taštičky. Ta je zřejmě bezedná. Do jejich útrob se toho totiž vejde skutečně hodně. Jednotlivé předměty se dají zkoumat, porovnávat a různě dávat dohromady. Kombinace, jež z výroby vzejdou, mohou občas překvapit. Většinou je ale hned využijete při řešení jedné z mnoha hádanek.
Řešení hádanek a kombinace předmětů nejsou však jedinou náplní tohoto poutavého díla. Vývojáři z Killmonday Games dali do svého titulu i řadu menších miniher. Ty vytváří ve Fran Bow momenty, kdy si můžete oddechnout a plně se ponořit do nostalgických vzpomínek na staré automaty či stolní klasiky.

https://www.zing.cz/recenze/3001518/fran-bow-temna-pohadka/

upload_2018-4-9_13-42-10.png

unknown (1).png
unknown.png

unknown (2).png
Autor
Majkyska
Zobrazení
1.415
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Majkyska

Poslední aktualizace

  1. nová verze překladu k dispozici

    Zdravím všechny! Kdo má zájem, může otestovat nový překlad - ke stažení na google disku, můžete...
  2. Kapitola - dvojčata

    Jaká kapitola je pro vás "nejděsivější" ? Pro mě tahle....
  3. Překlad - verze 0.17

    http://majkyska.sakuraonline.cz/cestiny-do-her/ AHOJ LIDI ;) Budu ráda, když si stáhnete...
Top