• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Fran Bow

Dokončen Fran Bow

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
Steam verze
Překlad
100%
Korektura
80%
Testování
80%
Zdravím všechny. Díky pomoci jednoho úžasného člena tady - Kweje - jsem dokázala rozhýbat práci s překladem.

Aktuální stav k červnu 2023:
Překlad - hotov
Korektura a testování - zatím probíhá, ale nemám korektora tak budu ráda když češtinu vyzkoušíte a případně vychytáme společně chybky.


pngwing.com.png
Temná pohádka Fran Bow
Není nad to být jedním z chovanců dětské psychiatrie. Ošetřovatelé a lékaři se o vás krásně starají a cpou do vás pravidelně velké dávky uklidňujících léků. Ne každému pacientovi ale takový režim sedí. Jedním z nespokojenců je vaše malá hrdinka.
Cesta za svobodou je dlouhá. Než dorazíte do cíle, setkáte se s řadou různých bytostí. Na počátku se bude jednat jen o narušené děti a podivně jednající dospělé
Krom různých typů lidí a monster tu máme i řadu originálně vypadajících lokací. Každá z nich má své specifické kouzlo. To ve vás dokáže vzbudit naprosto odlišné emoce. Smrt, strach a beznaděj kupříkladu pocítíte hned na začátku při návštěvě psychiatrické léčebny.
Za pochodu naleznete řadu předmětů, které si schováváte do vaší taštičky. Ta je zřejmě bezedná. Do jejich útrob se toho totiž vejde skutečně hodně. Jednotlivé předměty se dají zkoumat, porovnávat a různě dávat dohromady. Kombinace, jež z výroby vzejdou, mohou občas překvapit. Většinou je ale hned využijete při řešení jedné z mnoha hádanek.
Řešení hádanek a kombinace předmětů nejsou však jedinou náplní tohoto poutavého díla. Vývojáři z Killmonday Games dali do svého titulu i řadu menších miniher. Ty vytváří ve Fran Bow momenty, kdy si můžete oddechnout a plně se ponořit do nostalgických vzpomínek na staré automaty či stolní klasiky.

Fran Bow – temná pohádka - Zing

upload_2018-4-9_13-42-10.png

unknown (1).png
unknown.png

unknown (2).png
Autor
Majkyska
Zobrazení
9.036
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Poslední aktualizace

 1. Co bude překlad příští rok?

  S koncem tohoto portálu najdete češtinu (a snad i další) na mém webu https://majkyska.stuha.org/...
 2. Update v přípravě

  Ahoj!!! Díky času jednoho úžasného človíčka mám celý seznam textu ke korekci. Update plánuji ale...
 3. Srpnový update

  Připomínám že čeština je venku, zatím jsem dostala jen jednu odezvu, což je škoda! Budu moc ráda...
Back
Top