• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Resource icon

Dokončen Farm Manager 2018 2021-03-10

Verze hry
V 1.0.20190612.1
Steam
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Spravujte svou vlastní farmu ve hře Farm Manager 2018


MOC DĚKUJI ZA POMOC S PŘEKLADEM WOYTMAN A TERMIT

Snímek obrazovky (2).png
 • To se mi líbí
Reactions: Rendys1989
Autor
krugers
Staženo
2.364
Zobrazení
3.248
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
3,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Nejnovější hodnocení

Oceňuji výdrž překladatelů, neboť hra obsahuje i příběhový mód s relativně velkým počtem textů. Při překladu se chyby občas stávají a je nutné to akceptovat. Avšak nemohu akceptovat vysokou četnost gramatických chyb a občasnou nesmyslnost překladu. Příkladem může být překlad malého vepřínu jako „Malé prasátko“. Přesto s touto češtinu hraji rád a velmi rád se budu podílet na jejím zdokonalování. Děkuji.
krugers
krugers
Dobrý den,
děkuji za Vaší reakci. Každá recenze je pro mne přínosem a to i ta která není pochvalná. V návodu pro instalaci češtiny je e-mail pro zaslání chybného překladu, který následně opravím. Leckdy ani překlad od vývojářů není 100% bez chyb a stejně tak je na tom i Vaše recenze.
S pozdravem a přáním mnoho herních úspěchů Krugers.
Upvote 0
Back
Top