• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Verze herního klienta
  1. Steam
Verze hry
v1.1.3
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Informace o hře

Není nic, co by Joe pro svou ženu neudělal. Ale jak se snaží zachránit své manželství romantickým útěkem, věci jdou od zlého k horšímu a od horšího... k šílenství.

V tomto příběhu o lásce, šílenství a vraždě - Joe dokáže, jaký je to člověk. Ale jaký je to vlastně člověk? Milující manžel? Chladný realista? Zahořklý skeptik? O tom rozhodnete VY, když se k němu přidáte na jeho cestě za vykoupením...

Od tvůrce The Cat Lady, temného a atmosférického hororového dobrodružství s plně anglickým hlasovým herectvím (v hlavních rolích Jesse Gunn, Isa And & David Firth) s originálním soundtrackem od micAmic a mnoha účinkujících umělců.

Vývojáři zdůrazňují, že tato hra se nedoporučuje pro hráče mladší 18 let.
zdroj: Steam, stránka hry

Vývojář: Harvester Games
Vydavatel: Screen 7


Zlepšení čitelnosti titulků ve hře

Originální rozlišení hry je 800 x 600 x 32. Hra se ale dokáže přizpůsobit rozlišení monitoru. Bohužel tímto zvětšením sezubatí písmo. Jistého zlepšení lze dosáhnou úpravou grafického nastavení hry. Ve složce s hrou (...Steam\steamapps\common\Downfall) spustíme soubor "winsetup.exe". V něm se dají měnit různá nastavení hry. Nás zajímá roletka "Scaling method", kde se nastaví volba "Linear interpolation".

Dfl Interpolation.jpgDfl winsetup.exe nastavení.jpg


screenshot-3.jpg
screenshot-1.jpg
  • To se mi líbí
Reactions: Mir3c123
Autor
martin2306
Staženo
168
Zobrazení
1.135
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od martin2306

Back
Top