• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Black Sails

Připravuje se Black Sails

Verze hry
Steam
Získané texty
100%
Překlad
74%
Korektura
47%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
0%
2.jpeg
Když mladá reportérka Anna cestuje lodí do Portugalska, aby zde připravila svoji další reportáž, dochází ke katastrofě a loď, na které se plaví, se potápí do hlubin Atlantiku. V ledové vodě a s vyčerpanou, ale živou Annou si zachrání holý život jeden z dalších pasažérů jménem Lex. Když kolem zničehonic proplouvá plachetnice, oba volají ze všech sil o pomoc. Odpovědí je jim jen šplouchání vln, šustění plachet a vrzání lanoví. Oběma se podaří zachytit a dostat se na palubu, ale nenaleznou zde ani živou duši. Annu začínají sužovat děsivé a bizarní představy. Co mají společného stránky deníku, které nachází na palubě a tajemná Fiona z Anniných vizí?
Podaří se oběma nedobrovolným zajatcům odhalit temné tajemství lodi duchů?

Vývojáři DECK13 Interactive zůstávají věrni svému stylu, se kterým začali už ve svých nejznámějších hrách Ankh a Jack Keane. Ve hře upoutá především příjemné grafické i zvukové zpracování a jednoduché a lehce ovladatelné rozhraní. Hádanky jsou spíše středně těžké a většina z nich souvisí převážně s prací s inventářem. Tvůrci zde vsadili na tajemný příběh a atmosféru liduprázdné plachetnice na její noční plavbě.
 • black-sails-cabin.jpg
  black-sails-cabin.jpg
  165,6 KB · Zobrazení: 176
 • 2.jpg
  2.jpg
  198,6 KB · Zobrazení: 187
 • 3.jpg
  3.jpg
  337,2 KB · Zobrazení: 182
 • 4.jpg
  4.jpg
  247,1 KB · Zobrazení: 174
 • 5.jpg
  5.jpg
  6,8 KB · Zobrazení: 150
Autor
ADV Dream
Zobrazení
698
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Top