• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Black Sails

Dokončen Black Sails 1.0

Verze hry
Steam
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
2.jpeg
Když mladá reportérka Anna cestuje lodí do Portugalska, aby zde připravila svoji další reportáž, dochází ke katastrofě a loď, na které se plaví, se potápí do hlubin Atlantiku. V ledové vodě a s vyčerpanou, ale živou Annou si zachrání holý život jeden z dalších pasažérů jménem Lex. Když kolem zničehonic proplouvá plachetnice, oba volají ze všech sil o pomoc. Odpovědí je jim jen šplouchání vln, šustění plachet a vrzání lanoví. Oběma se podaří zachytit a dostat se na palubu, ale nenaleznou zde ani živou duši. Annu začínají sužovat děsivé a bizarní představy. Co mají společného stránky deníku, které nachází na palubě a tajemná Fiona z Anniných vizí?
Podaří se oběma nedobrovolným zajatcům odhalit temné tajemství lodi duchů?

Vývojáři DECK13 Interactive zůstávají věrni svému stylu, se kterým začali už ve svých nejznámějších hrách Ankh a Jack Keane. Ve hře upoutá především příjemné grafické i zvukové zpracování a jednoduché a lehce ovladatelné rozhraní. Hádanky jsou spíše středně těžké a většina z nich souvisí převážně s prací s inventářem. Tvůrci zde vsadili na tajemný příběh a atmosféru liduprázdné plachetnice na její noční plavbě.
 • black-sails-cabin.jpg
  black-sails-cabin.jpg
  165,6 KB · Zobrazení: 460
 • 2.jpg
  2.jpg
  198,6 KB · Zobrazení: 472
 • 3.jpg
  3.jpg
  337,2 KB · Zobrazení: 443
 • 4.jpg
  4.jpg
  247,1 KB · Zobrazení: 429
 • 5.jpg
  5.jpg
  6,8 KB · Zobrazení: 384
Autor
ADV Dream
Staženo
266
Zobrazení
2.742
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Poslední aktualizace

 1. Překlad je hotov

  Vydáváme překlad do hororové adventury Black Sails. Velké poděkování za práci na tomto překladu...
Back
Top