Bendy and the Dark Revival

Předběžný přístup Bendy and the Dark Revival

Zdravím. Ozývám se po dlouhé době. Dlouho jsem na překladu nepracoval a hlavně jsem se na překladu zasekl. Menší dobu se mnou překládal ještě jeden člověk, ale ten na to „nemá čas“, tak dal od toho ruce pryč. Bylo toho moc, tak jsem si dal hrozně velkou pauzu. Jsem teď po brigádě, takže mám čas na překládání. Nevím, kdy překlad bude hotový. Překlad měl jednu vlnu testování a našlo se tam poměrně dost chyb, které jsem opravil nebo budu ještě opravovat. Samozřejmě vám nevydám překlad plný chyb a je dost možné, že bych vyhlásil testovací fázi, do které se můžete zapojit. To je ode mně vše. Přeju pěkný den.

Nowster
  • To se mi líbí
Reactions: jilounek
Zdravím vás po dlouhé době. Chtěl bych jen oznámit, že překlad se bude dělat déle. Nechci slibovat kdy vyjde, ale doufám, že brzy. Taky tu jde o to, že tento překlad dělám sám a textů je tak dvakrát/třikrát více než v prvním díle. Překlad vyjde, jen nevím kdy. Nechci na to nějak šíleně spěchat, ať to není odfláklé. Až budu mít další informace o které se budu moct podělit, napíšu další informačku. Přeju pěkný den

Nowster
Zdravím. Píšu tuto aktualizaci abyste věděli jak na tom překlad je. Překlad je v docela v dobrém stádiu. Většina textů tvoří titulky které jsou vytvořené tak do půlky. Nechci radši slibovat kdy by mohl překlad vyjít, ale osobně to vidím tak na Březen/Duben. Jestli budu rychlejší (nebo se ke mně přidá) a budu mít překlad hotový dříve, tak ho vydám (samozřejmě po kontrole jestli tam nejsou nějaké chyby v gramatice apod.). Přeju pěkný den.

Nowster
Back
Top