• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Behind the Reflection 2: Witch's Revenge

Dokončen Behind the Reflection 2: Witch's Revenge 1.0

Verze hry
1.0
Překlad
100%
Behind the Reflection 2: Witch's Revenge

Když čarodějnice, která prahne po pomstě, přenese pomocí začarovaného zrcadla duši syna mladé ženy do paralelního světa, musí se jeho matka vydat za ním do světa za zrcadlem a zachránit ho dřív, než bude pozdě. Cestou přitom bude muset vyřešit spoustu hádanek a rébusů a hledat skryté předměty, aby mohla pokračovat dál.

Jedná se o hru na principu hledání skrytých objektů a řešení různých logických a obrazových hádanek. Tento překlad jsem tenkrát vytvořil pro sestru, které se první díl hry (již lokalizovaný do češtiny) líbil natolik, že ho byla schopná hrát i několikrát po sobě, tak třeba se bude hodit i někomu jinému...

Instalace:
Extrahujte složku DATA z archivu do složky s nainstalovanou hrou, tedy např. "C:\Program Files\Behind the Reflection 2 - Witch's Revenge\", čímž dojde k přepsání původního anglického souboru ALL_TEXT.txt.
Autor
Midis
Staženo
64
Zobrazení
93
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Midis

Top