• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Aura 2: The Sacred Rings

Dokončen Aura 2: The Sacred Rings 1.0

Verze hry
DVD
Překlad
100%
Aura 2: The Sacred Rings je volné pokračování prvního dílu puzzle adventury s názvem Aura: Fate of the Ages. Opět se tak ocitáte v roli Umanga, nejlepšího studenta klanu Strážců, jehož úkolem je ochránit Posvátné prsteny a Tetrahedrony. Tyto vzácné artefakty mají totiž schopnost propůjčit jejich držiteli neomezenou moc a nesmrtelnost, takže nesmí v žádném případě padnout do nepovolaných rukou. Umang na konci prvního dílu vstupuje do portálu určeného pro přesun mezi světy Strážců, aby tak unikl svým pronásledovatelům. Naneštěstí ho při tom sleduje Bargul, velitel Temné legie, jehož kouzelník Gugon ovládá svými kouzly Durada, vůdce povstání v klanu Strážců. Bargul neváhá ani vteřinu a aby co nejdříve získal artefakty potřebné pro ovládnutí světa Strážců, vysílá za Umangem ihned svoje vojáky. Umang se mezitím probouzí na neznámém, nehostinném místě, ve velmi podivném domě s jeho ještě podivnějším obyvatelem. Jeho prvním úkolem je nejen prozkoumat zvláštní obydlí, ve kterém se právě nachází, ale navíc zprovoznit i všechny jeho důmyslné systémy. Podaří se mu to právě včas, neboť ho poměrně brzy vypátrají vojáci Temné legie, vyslaní svým vůdcem Bargulem. A tak Umangovi přijde víc než vhod, že toto zvláštní obydlí je mobilní dům v pravém slova smyslu. Jak jinak by se bezpečně dostal do údolí Manula? Dobrodružsví Umanga samozřejmě plyne stále dál a postupně navštíví i další oblasti nádherného světa Strážců. Setká se zde s mnoha zajímavými lidmi a řeší spoustu nevšedních logických úkolů a hádanek. Neustále si však musí dávat pozor na své pronásledovatele, stačí chybný krok a je okamžitě zatčen nebo rovnou usmrcen. Nezbývá tedy nic jiného, než zprovoznit jeden starý nepoužívaný portál a vydat se přímo do jednoho ze světů Strážců, který již padl do rukou ničemného Bargula a jeho nohsledů. Jedině tak lze skoncovat se zlem jednou provždy. Budoucnost Posvátných prstenů a světa Strážců tedy leží pouze v Umangových rukou.

Hra byla otestovaná se všemi jejími jazykovými verzemi a vše by mělo dobře fungovat. Jen u ruské verze hry není ozvučena úvodní animace.
Pokud by se přeci jen nějaký technický problém vyskytl nebo byste náhodou narazili na překlep v textu, neváhejte nás kontaktovat.

Na hru Aura 2: The Sacred Rings samozřejmě existuje i český návod. V případě, že byste jej potřebovali, najdete jeho nejnovější verzizde.

Technická podpora: [email protected] nebo [email protected]

Karel Frey a ADV Dream přeje příjemnou zábavu.
 • 1-uvodni_animace.JPG
  1-uvodni_animace.JPG
  67,6 KB · Zobrazení: 272
 • 2-menu.JPG
  2-menu.JPG
  134,9 KB · Zobrazení: 279
 • 3-animace.JPG
  3-animace.JPG
  43,7 KB · Zobrazení: 276
 • 4-hlaska.JPG
  4-hlaska.JPG
  88,5 KB · Zobrazení: 280
 • 5-encyklopedie.JPG
  5-encyklopedie.JPG
  105,3 KB · Zobrazení: 278
 • 6-kapitanuv_denik.JPG
  6-kapitanuv_denik.JPG
  94,3 KB · Zobrazení: 274
 • 7-animace.JPG
  7-animace.JPG
  53,6 KB · Zobrazení: 277
 • 8-okomentovana_poznamka.JPG
  8-okomentovana_poznamka.JPG
  85,5 KB · Zobrazení: 281
 • 10--denik.JPG
  10--denik.JPG
  79,5 KB · Zobrazení: 270
 • 11-konec_hry.JPG
  11-konec_hry.JPG
  63,1 KB · Zobrazení: 270
Autor
ADV Dream
Staženo
373
Zobrazení
1.079
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Back
Top