• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Art of Murder 2: Hunt for the Puppeteer

Dokončen Art of Murder 2: Hunt for the Puppeteer 1.0

Verze hry
DVD
Překlad
100%
POPIS DĚJE:
V USA řádí tajemný vrah, přezdívaný Loutkář, protože každou oběť hezky naaranžuje a jako suvenýr u ní nechá loutku. Po nějaké době vraždy skončí a po Loutkáři se slehne zem. Po roce ve Francii začínají vraždy v Loutkářově stylu, pařížské policejní ředitelství zažádá FBI o konzultaci, agentka Nicole Bonnet, hrdinka prvního dílu Art of Murder, si balí kufry a odjíždí do Francie pomoci najít lidskou bestii, která nachází potěšení v tom, že své oběti věší jako loutky na lana s háky.Takhle začíná druhý díl Art of Murder: Hunt for the Puppeteer.

Verze češtiny
obsahuje překlad všech textů s diakritikou, včetně animací.

Překlad je neoficiální a náš první, takže prosím omluvte případné nedostatky na které narazíte, ale budeme vděční za každou připomínku a kritiku, abychom se při další práci ponaučili a pokusili se co nejvíce zdokonalit.

Technická podpora
: Jennza@centrum.cz

Rádi bychom se do budoucna rozrostli o další členy překladatelů, techniků, korektorů a dalších, kteří by chtěli jakkoliv pomoci. Uvítáme i příležitostné pomocníky.
Pokud budete mít někdo zájem, tak se prosím ozvěte na email: Jennza@centrum.cz.
Autor
ADV Dream
Staženo
56
Zobrazení
56
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Top