1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Art of Murder 2: Hunt for the Puppeteer 1.0

detektivní / thriller

 1. ADV Dream
  Verze hry:
  DVD
  Překlad:
  100%
  POPIS DĚJE:
  V USA řádí tajemný vrah, přezdívaný Loutkář, protože každou oběť hezky naaranžuje a jako suvenýr u ní nechá loutku. Po nějaké době vraždy skončí a po Loutkáři se slehne zem. Po roce ve Francii začínají vraždy v Loutkářově stylu, pařížské policejní ředitelství zažádá FBI o konzultaci, agentka Nicole Bonnet, hrdinka prvního dílu Art of Murder, si balí kufry a odjíždí do Francie pomoci najít lidskou bestii, která nachází potěšení v tom, že své oběti věší jako loutky na lana s háky.Takhle začíná druhý díl Art of Murder: Hunt for the Puppeteer.

  Verze češtiny
  obsahuje překlad všech textů s diakritikou, včetně animací.

  Překlad je neoficiální a náš první, takže prosím omluvte případné nedostatky na které narazíte, ale budeme vděční za každou připomínku a kritiku, abychom se při další práci ponaučili a pokusili se co nejvíce zdokonalit.

  Technická podpora
  : Jennza@centrum.cz

  Rádi bychom se do budoucna rozrostli o další členy překladatelů, techniků, korektorů a dalších, kteří by chtěli jakkoliv pomoci. Uvítáme i příležitostné pomocníky.
  Pokud budete mít někdo zájem, tak se prosím ozvěte na email: Jennza@centrum.cz.

  Obrázky

  1. aom2_antikvariat.JPG
  2. aom2_jack.JPG
  3. aom2_prerusit.JPG
  4. aom2_tresor.JPG
  5. aom2_urednik.JPG
  6. brana_aom2.JPG
  7. stul_aom2.JPG