• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
AMNESIA: REBIRTH (Version 1.25)

Dokončen AMNESIA: REBIRTH (Version 1.25) 2021-04-06

Verze hry
Steam
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Tazi Trianon je projektová inženýrka, která spolu se svým manželem Salimem a vědeckou expedicí letí letadlem z Alžírska do Francouzského Súdánu. Avšak co se nestane - letadlo havaruje. Tazi se probouzí v jeho troskách trpíc ztrátou paměti a zjišťujíc, že je sama a že od havárie uběhlo již několik dní. Co se stalo? Kam se všichni poděli? Vydává se na strastiplnou cestu za nalezením vlastních vzpomínek a je vržena do děsivého podzemního světa, ze kterého musí najít cestu ven.

Nová Amnesia je bezesporu velice povedeným kouskem od Frictional Games a její děj skvěle doplňuje příběh The Dark Descent, protože se hráč dostává tam, kde to vlastně celé začalo - do alžírské pouště. Nechybí zde ani odkazy na The Dark Descent (Alexander von Brenneburg).

Po technické stránce je hra jakousi kombinací Amnesie a Somy. Budete se plížit temnými místnostmi a chodbami ve snaze vyhnout se monstrům, zběsile utíkat buď před nimi, nebo před starým známým rudým slizem. Čeká vás spousta zajímavých hádanek a 4 možná zakončení hry...

---

Rád bych upozornil, že nejsem žádný profesionální překladatel a toto je můj úplně první překlad plnohodnotné hry, takže buďte, prosím, shovívaví k různým chybám a nedostatkům v překladu.

Rád bych poděkoval Sabatuovi, vynikajícímu moderovi, se kterým jsem v minulosti spolupracoval na několika módech pro The Dark Descent a jehož rady byly pro mě neocenitelné.

INSTALACE
Je velice jednoduchá a její popis najdete v textovém souboru, který je přiložen k překladu.

Videonávod na českou verzi:
Autor
Swankest CZ
Staženo
782
Zobrazení
1.819
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Poslední aktualizace

  1. AMNESIA: REBIRTH 1.25

    Aktualizace, která navíc přidává do hry adventurní mód, ve kterém budete řešit více puzzlů...
Top