• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
AMNESIA: REBIRTH (Version 1.25)

AMNESIA: REBIRTH (Version 1.25) 2021-04-06

Swankest CZ

Člen
Příspěvků
13
Hodnocení
14
Bodů
10
Swankest CZ přidal/a nový překlad:

AMNESIA: REBIRTH - Kompletní překlad hry do češtiny.

Tazi Trianon je projektová inženýrka, která spolu se svým manželem Salimem a vědeckou expedicí letí letadlem z Alžírska do Francouzského Súdánu. Avšak co se nestane - letadlo havaruje. Tazi se probouzí v jeho troskách trpíc ztrátou paměti a zjišťujíc, že je sama a že od havárie uběhlo již několik dní. Co se stalo? Kam se všichni poděli? Vydává se na strastiplnou cestu za nalezením vlastních vzpomínek a je vržena do děsivého podzemního světa, ze kterého musí najít cestu ven.

Nová Amnesia je...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

fantom333

Člen
Příspěvků
40
Hodnocení
23
Bodů
10
Swankeste, samozřejmě moc díky za češtinu. Vážím si tvé práce a kolik času tomu věnuješ.
Nevím proč někdo musí hanit někoho práci? Když se mi něco nelíbí tak jdu dál a nemusím se k tématu vyjadřovat.
 

Jetro

Překladatel
Příspěvků
978
Hodnocení
1.456
Bodů
95
diky ale na strojový překlad si nechám zajít chuť , překládá to mrazík

O jakém strojovém překladu to mluvíš? Proklikal jsem pár obrázků i dostupné video a o strojovém překladu nemůže být řeč. A místo, abys uvítal překlad od zjevného fandy Amnesie (ano, narážím na těch milion přeložených modů :D), tak remcáš. Překlad je tady volně, Mrazík chce za něj zaplatit (resp. podpořit jeho vznik), nebo si musíš měsíc počkat, tak nevím no...
 

GARUSS

Člen
Příspěvků
241
Hodnocení
61
Bodů
30
Ahoj neviem či je potrebné alebo či si postrehol ale amnesia dostala nový update a neviem či je potrebné aktualizovať cz alebo nie nemal som ešte možnosť to odskúšať len upozorňujem na to.
 

Swankest CZ

Člen
Příspěvků
13
Hodnocení
14
Bodů
10
Vím o tom. Ta aktualizace byla kvůli vydání editoru. Textů by se to týkat nemělo. Ale pokud by přesto ve hře cokoliv nesprávně fungovalo, dejte mi vědět.
 

Solid

Člen
Příspěvků
72
Hodnocení
36
Bodů
25
Po aktualizácii čeština síce zmizne, ALE keď ju nahodíte nanovo tak čeština opäť funguje tak ako má bez problémov, takže stačí iba nanovo nahodiť češtinu do hry a môžete spokojne hrať po česky (y)
 

Sinuhet

Nováček
Příspěvků
2
Hodnocení
0
Bodů
1
Ahoj mi to nejede, jen v menu je čeština, a psané texty, titulky pod videi nejsou žádné
 
Top