• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

We happy few

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

kokopiko

Nováček
64%
Příspěvků
28
Skóre reakcí
9
Bodů
79
Zdravím chtěl bych se zeptat jestli by se někdo chtěl pustil do překladu k této hře We happy few vypadá docela dobře. Před pár lety někdo psal že se do toho pustí tým z lokalizace.net ale už je to asi cca 3 roky a o překladu žádná zmínka tak si myslím že to asi padlo. Nebyl by tady někdo k doby do toho šel??? Dík za odpověd.
 

Barbar

3. úroveň
Legenda PH
91%
Příspěvků
1.125
Skóre reakcí
381
Bodů
453
My jsme o tom uvažovali (lokalizace.net), ale vzhledem k plnému vytížení a ještě plánu s novým Tomb Raider to moc reálně nevidím :(
 
Komentář

kokopiko

Nováček
64%
Příspěvků
28
Skóre reakcí
9
Bodů
79
To plně chápu a cením si práci kterou děláte a Tomb Raider je velká věc s tím vám držím palce. No nezbývá než čekat že to časem někdo zkusí. Každopádně dík za info.
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top