Novinka Velký nábor PH

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
banner_novinky_z_prekladu_her_titulni.jpg


Přátelé, kamarádi dnes mám pro vás novinku v podobě velkého náboru do našeho týmu.
Chceš se přidat do zaběhlé party super lidí? Chceš komunikovat s překladateli? Chceš mít možnost dostat se k novinkám dříve než ostatní? Chceš si přidat do svého životopisu práci pro zaběhlou značku v naší kotlině? Chceš pomoci komunitě kolem překladů?
Tak si dobře přečti následující řádky a napiš nám o jakou pozici bys měl zájem.
Kontrolor překladů a moderátor portálu - Pokud ti nevadí být trošku neoblíbená osoba, tak tě čeká zajímavá práce v podobě komunikace jak s uživateli, tak autory překladů. Náplň tvojí práce bude jednoduchá. Budeš kontrolovat fórum, zda jsou příspěvky podle našich pravidel a kontrolovat funkčnost, či aktuálnost jednotlivých profilů překladů z našeho portálu.

Moderátor DC - Máš Discord a nebojíš se ozvat? Baví tě kontrolovat ostatní a máš čas procházet jednotlivé části a zákoutí? Tak je tato funkce přímo pro tebe! Budeš se věnovat moderaci a komunikaci s uživateli na našem komunitním Discordu!

Tvůrce obsahu na DC - Baví tě sledovat herní trendy? Koukáš často na různé herní videa? Máš přehled o hrách a nebojíš se sepsat krátké články? Tak je tato práce přímo pro tebe! Budeš vytvářet jednotlivé místnosti na našem komunitním Discordu. Dále bude důležité sledovat portál a právě přidané překlady, kterým budeš vytvářet herní profily právě na DC.

Redaktor - Chceš psát o hrách? Chceš psát pro portál, který sledují velké herní weby? Baví tě sledovat novinky z oblasti her a překladů? Nebojíš se komunikace? Tak pojď rozšířit náš tým. Budeš si tvořit podle svých možností. Dáme ti volnou ruku, abys mohl ukázat svoji kreativitu.

Grafik - Baví tě grafika? Máš chvilku volného času? Nemáš problém pomoci? Hledáme schopného grafika, který nám upravuje připravené šablony pro naše potřeby.

Tvůrce videí - Baví tě upravovat videa? Máš jednou za čas chvíli pro úpravu videa? Jednalo by se o úpravu videí pro potřeby na Youtube.

Koordinátor studií - Psaná Angličtina na komunikativní úrovni nutná! Náplní bude obepisování herních studií a vydavatelů. Spolupráce s překladateli a PH týmem.

Pokud tě něco z toho zaujalo, tak máš spoustu možností jak se nám ozvat. Můžeš využít našeho kontaktního formuláře, pokud jsi člen portálu napsat buď Paras Paras, nebo Ascalon Ascalon. Dále nově můžete využít náš Discord a napsat nám na profily Paras, nebo Ascalon. Další možností je využít e-mail opartl@prekladyher.eu, nebo info@prekladyher.eu.​
 
Naposledy upraveno:
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top