• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Trine Enchanted Edition

Trine Enchanted Edition 2020-11-22

Blues

Nováček
56%
Příspěvků
14
Skóre reakcí
7
Bodů
276
BiBoss253 přidal/a nový překlad:

Trine Enchanted Edition - Trine Enchanted Edition v Češtine

Zobrazit přílohu 36631

1.) Funkčný preklad hry Trine Enchanted Edition. Texty som použil z originál verzie Trine a z Trine 2, veľké vďaka patrí pôvodným prekladateľom hier. Ak chcete podporiť preklad, tak podporte ich, nie mňa. Ja som tie titulky len zpojazdnil.

2.) Pár textov som doprekladal, no nie som Čech a neovládam českú gramatiku, takže ak tam náhodou nájdete nejaké tie preklepy typu: apříl,.. , kľudne mi napíšte správu najlepšie so screenom a ja to...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

ruthan

Nováček
18%
Příspěvků
6
Skóre reakcí
1
Bodů
9
Me tahle cestina nefunguje, do menu hry nebo do launcheru to polozku nepridalo a jsem si hodne jistej, ze jsem to nainstaloval do spravneho adresare.. Ta druha cestina zalozena na stary Mrazikove aspon nejak funguje.
Mam aktualni Steam verzi.
 
Komentář

ruthan

Nováček
18%
Příspěvků
6
Skóre reakcí
1
Bodů
9
Tak jsem to nakonec zprovoznil, ta cesta byla trochu jina, diky.
 
Komentář
Top