• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
The Curse of Monkey Island

The Curse of Monkey Island 1.1

miracleflame

Nováček
68%
Příspěvků
96
Skóre reakcí
55
Bodů
168
miracleflame přidal nový překlad:

The Curse of Monkey Island - Opravená pre ScummVM funkčná čeština od P a R T `Počešťovací pARTa´

28901-the-curse-of-monkey-island-windows-screenshot-title-screen.gif


Opravil som chybu v češtine zo stránky cestiny.idnes.cz, kvôli ktorej nebolo možné rozbehnúť kultovú Point & Click adventúru The Curse of Monkey Island cez ScummVM, s ktorým sa dnes hra predáva na...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
J

jouda0001

Návštěvník
Díky za Češtinu ve scummvm. Tato hra šla spustit i s češtinou v novějších windowsech přes jistý "launcher" který vydali nadšenci na quickandeasysoftware.net. Ve windows 10 se mi hra ale vždy zablokovala.. Takže díky za opravu. Přes scummvm šlape hra krásně.
 
Komentář

patrikspacek

2. úroveň
Člen
53%
Příspěvků
72
Skóre reakcí
61
Bodů
132
Jentak mimochodem, delal jsem hodne pokusu s ESRGAN, dal jsem to na muj blog, a muzu lehce v perfektni kvalite prekreslit grafiku do 2K resolution, kdyby nekdo vedel jak to importovat. :)
 
Komentář
Top