• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

The Curse of Monkey Island

The Curse of Monkey Island 1.1

miracleflame

Překladatel
Příspěvky
108
Skóre reakcí
63
Bodů
0
miracleflame přidal nový překlad:

The Curse of Monkey Island - Opravená pre ScummVM funkčná čeština od P a R T `Počešťovací pARTa´

28901-the-curse-of-monkey-island-windows-screenshot-title-screen.gif


Opravil som chybu v češtine zo stránky cestiny.idnes.cz, kvôli ktorej nebolo možné rozbehnúť kultovú Point & Click adventúru The Curse of Monkey Island cez ScummVM, s ktorým sa dnes hra predáva na...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Díky za Češtinu ve scummvm. Tato hra šla spustit i s češtinou v novějších windowsech přes jistý "launcher" který vydali nadšenci na quickandeasysoftware.net. Ve windows 10 se mi hra ale vždy zablokovala.. Takže díky za opravu. Přes scummvm šlape hra krásně.
 
Jentak mimochodem, delal jsem hodne pokusu s ESRGAN, dal jsem to na muj blog, a muzu lehce v perfektni kvalite prekreslit grafiku do 2K resolution, kdyby nekdo vedel jak to importovat. :)
 
Back
Top